FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları Arasında Neden Bu Kadar Fark Var?

Halı yıkama fiyatları arasında bu kadar fark olmasının en büyük sebebi; halı yıkama firmalarının çok büyük çoğunluğunun düşük standart ve düşük fiyat çalışma prensibiyle faaliyetlerini sürdürmeye çalışmasıdır.

Düşük Fiyatlarla Yıkamak Halımın Yıkanmasını Nasıl Etkiler?

Düşük fiyatların uygulamadaki karşılığı düşük maliyet olduğu için halının yıkanması yıkanma aşamasındaki her işlemi olumsuz olarak etkilemektedir. Maliyetin azaltılması kalitesiz halı yıkama şampuanı kullanılması özellikle yün halıların elyafını aşındırarak ömürlerini önemli ölçüde kısaltmaktadır.
Halı yıkama fiyatları düşük olan yerlerde karşılaşılan diğer bir sorun; halının derinlemesine temizlenmesi için gerekli olan su miktarının çok daha azının kullanılmasıdır. Bunun sonucunda halı yüzeyinden akması gereken kirler ve tozların çoğu halıdan arındırılamamaktadır.
Ayrıca halı yıkama fiyatları düşükse, halınızdaki lekeler için etkili leke çıkarıcıların kullanılmayacağını da en baştan kabul etmiş olursunuz. Çünkü bu tip halı yıkama firmaları hem fiyat endişesinden hem de tecrübesizlikten dolayı profesyonel halı yıkama işlemini tamamlayan ön leke çıkarma işlemine Temiz-Ev Halı Yıkama kadar önem vermezler.

Halımın Başına Bir Şey Geldiğinde Zararım Nasıl Karşılanıyor ?

Düşük halı yıkama fiyatları ile hizmet veren firmaların siz yıkamadan memnun kalmadığınızda halıyı tekrar yıkamaları çok istisna bir durumdur. Bütün çalışma sistemleri ucuz halı yıkama fiyatları üzerine kurulmuş olan bu firmaların, bozulan halıları tazmin ettikleri bir durum ile henüz karşılaşılmamıştır. Bulut Halı Yıkama olarak teslim alınan halıların her biri sigortalanarak herhangi olumsuz bir durumda müşterilerimizin zararını karşılama garantisi vermektedir.