YORGAN-BATTANİYE YIKAMA

Yorganlarımız, her gece kullandığımız ve bizimle temas eden ev ürünlerinden biridir. Dolayısıyla kirlenmesi kısa vade de bizlere çok zarar verebilir ve hasta olmamıza sebep olabilir. Dolayısıyla yorganların dönem dönem iyi bir şekilde yıkanıp dezenfekte edilmesi gerekmektedir.

Bulut Halı yıkama fabrikası olarak, garantili bir şekilde yorgan yıkama hizmeti de vermekteyiz. Üstelik profesyonel ve endüstriyel cihazlarımız sayesinde derinlemesine temizlik sağlıyor ve yeterince havalandırarak doğal bir şekilde kurumasına olanak veriyoruz. Bu sayede halılarınız yıpranmadan ve hiçbir şekilde üzerinde ilaç kokusu kalmadan dezenfekte olmuş oluyor.

İstanbul Yorgan Yıkama

Bulut Halı Yıkama ve dezenfektasyon firması olarak, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan neredeyse tüm ilçelere ve ilçelere bağlı bulunan mahallelere yorgan yıkama hizmeti vermekteyiz. Üstelik ücretsiz servis imkânımız bulunmaktadır. Bu sayede bizlere ulaştığınız da adet fark etmeksizin evinize kadar gelerek yorganlarınızı alıyor ve yıkama işlemi için merkezimize getiriyoruz.

Yıkama işleminden sonra ise kısa sürede tekrar paketlenmiş ve sterilize edilmiş bir biçimde sizlere teslim ediyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak için bizlere arayarak ya da mesaj atarak ulaşmanız yeterlidir.

Sizlere sunduğumuz yorgan yıkama hizmeti, piyasanın en uygun fiyatlı hizmetlerinden biridir ve garantilidir. Yorgan yıkama hizmetimizden memnun kalacağınıza eminim.

Yorgan Yıkama İstanbul

Yorgan yıkama talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Anında servis hizmetimizi sizlere yollayarak yorganlarınızı sizden teslim alabiliriz.

Web sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan veya whatsapp hattımızdan bizlere anlık ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlardan bağlanan müşterilerimiz için sol altta bulunan arama butonuna tıklamaları bizlere bağlanabilmeleri için yeterlidir.

Yorgan yıkama hizmetimizin haricinde; halı yıkama, halı tamiri, halı boyama, halı bakım ve onarım, koltuk yıkama ve saçak yapımı gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakası’na bağlı her yerden bizleri arayabilirsiniz.

Özen gösterilerek yapılması gereken işlerden bir tanesi olan Battaniye Yıkama işi, firmamızda CE onaylı makinelerle yapılmaktadır. Hepimiz soğuk günlerimizin kurtarıcısı olan battaniyelerimizin temiz olmasını isteriz ve bu temizlik için de çok büyük bir uğraş gerekir. Biz sizin yerinize bunu en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli yıkama makinelerimiz, doğal kurutma sistemimiz ve bu işlerin başında bulunan bilinçli ekibimizle battaniyelerinizin yıkanmasında öncelikle özel olarak hazırladığımız karışımları zarar vermeyecek ve orjinalliğini bozmayacak derecede kullanıyoruz ardından yıkanması için makinelerimize yerleştiriyor ve tam otomatik makinelerimizin onları en iyi şekilde yıkamasını bekliyoruz. Battaniyeler yıkandıktan sonra doğal kurutma metotlarımızla ilk alındığı haline tekrar dönmesini bekliyor ve el değmeden paketleyerek tekrardan sizlere ulaştırıyoruz.

İstanbul Battaniye Yıkama

İstanbul içerisinde battaniye yıkama konusunda sizlere en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmak için buradayız, misyonumuz gereği bütün battaniyelerinizi yıkarken kendi ürünümüze gösterdiğimiz değeri göstermeye çalışmaktayız. Makinelerimizin kullanımı konusunda bilinçli bir ekiple temizliyoruz. Aynı zamandan sizlerden alıp tekrardan sizlere bırakarak sizin bu süreçte hiç yorulmamanız için çabalıyoruz. Kurutma işlemi yapılırken ürünlerinizin doğallığının bozulmaması için gerekli özeni ve teknikleri kullanıyoruz. Kullandığımız temizlik malzemelerinin en üst düzeyde yıkama sağlaması için özel olarak hazırlıyoruz ve çaba sarf ediyoruz.

Battaniye Yıkama İstanbul

Şehir içerisinde battaniye yıkama hususunda en doğru şekilde ihtiyaçlarınızın karşılanması bizim için çok önemli, sizlerin ellerine ulaşacak olan ve serin günlerde sizleri ısıtacak olan battaniyeleriniz yıkanırken sizin sağlığınızı gözetiyor ve sağlığınıza zararlı hiçbir madde kullanmıyoruz. Makinelerimizin CE onay belgesini bulundurmasını dikkate alıyor, ve karışımlarımızı buna göre hazılıyoruz. Kesinlikle insan vücuduna en ufak bir zarar vermemesini ilk önceliğimiz olarak tutuyor ve bu mesleğin hakkını vermek için uğraşıyoruz. Battaniyelerinizde tek bir parça dahi kir olmaması için battaniyenizin türüne göre en uygun yıkama biçmini seçiyor ve bu konuya özen gösteriyoruz.
Size ulaştırılması ve sizden alınması konusunda hiçbir sorun yaşanmaması adına sevisimizi en uygun zamanda en doğru şekilde yönlendirmek ve sizin zamanınızı düşünmekte uğraş verdiğimiz alanlar arasında yer alıyor.
Aklınızda soru işareti kalmaması için bunu en doğru ve ahlaki biçimde yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

HALI YIKAMA ÖNEMLİ TESPİTLER

SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe sebebi bilinmemekle birlikte sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Birçok ev hanımı profesyonel halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde yarattığı fark karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.Bunun ana sebebi; ortalama bir evde bile halıların

HANGİ HALI YIKAMACI

Son yıllarda içinde evimizin dış kapısına baktığımızda o kadar çok halı yıkama işi yapan firmanın magnetini görürüz ki. Eline fırça alan, normalde trafiğe bile çıkmasında

KUYU SUYU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe en önemli sorunlardan biri kuyu suyu kullanımıdır. Günümüzde birçok halı yıkama firmasının veya kendini halı yıkama firması olarak gösteren

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı yıkama fiyatları, hizmet kalitesini oluşturan birçok faktörün etkisiyle belirlenir. Bu makalede , fiyatlar arasındaki farklılıkları ve nedenlerini açıklamaya çalıştık.

DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ

Günümüzde artık her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelmiştir.

FASON HALI YIKAMACILAR

Hepimizin bildiği üzere özellikle bahar ayları olmak üzere kapılarımıza, posta kutularımıza ve apartman girişlerine onlarca halı yıkama yerine ait yüzlerce broşür veya kapımıza magnet bırakılmaktadır.

HALI YIKAMADA HAVUZ SİSTEMİ

Halı yıkama firmalarının lekeyi üzerinde zahmet çekmeden çıkarmak ve çözüm almak için uyguladıkları, ayrı ayrı evlerden alınan halıların aynı havuz içinde bekletilmesi yöntemidir.

TEKNİKLER

Halı Yıkama Teknikleri: Günümüzde Profesyonel Halı Yıkama yapmayan halı yıkama firmaların kullandığı üç tip halı yıkama tekniği vardır.