BUHARLI SİSTEM YATAK YIKAMA

HAZIR YATAKLARINIZDAKİ LEKELERİ ÇIKARMA GARANTİSİ VERİYORUZ

İstanbul Bulut Halı ve Koltuk Yıkama Şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için günün belli saatlerinde değil günün her saatinde sizlere hizmet sunmaktayız.
Bu aşamada hiçbir vakit kendi iyiliğimiz değil sizi daha iyi iyi mi memnun edebiliriz diye temizleme metotları ve temizleme malzemelerimiz üstünde devamlı arge emek vermesi yapmaktayız. Bu bağlamda yurt dışı gelişmiş teknolojilerileri edinerek ve kendi kabiliyetlerimiz katarak kusursuz temizlik sağlıyoruz.
İstanbul tüm ilçelerinde Koltuk Yıkama ve Yatak yıkama Hizmetlerinde , yerinde şu demek oluyor ki ofiste, evde, işyerinde, villada, yazlıkta, otel ve öteki tüm alanlarda talep doğrultusunda anında servis çıkartarak süratli hizmet vermekteyiz. Bulut olarak Koltuk Yıkama Firmaları içinde önder konumdayız. Sloganımızla özleştiğimiz Kaliteli, Güvenilir, Süratli hizmet ile sizlerleyiz.YATAK YIKAMA GALERİ-1

PROFESYONEL MAKİNALAR

Anında Yatak Yıkama fiyat teklifi almak için bizlere whatsapp tan yıkanacak yatakların resimlerini paylaşırsanız hızlıca fiyatlandırma yapabiliriz.
Evde Koltuk Yıkama Hizmetimiz Kendi hususi detarjanlarımızın hususi formülü yardımıyla ve Orjinal Koltuk Yıkama Makinamızla kusursuz temizlik, hijyen ve 100% Alan kişi Memnuniyeti ile işmizi yapmaktayız.
Bu işin ehli olmayan sonradan türeyen şirket görünümlü şahıslara dikkat ediniz şundan dolayı koltuğunuzu kaybedebilirisniz.Bulut koltuk yıkama şirketi sizlere yatak yıkama işlemini özetlemek gerekirse anlatalım ortalama olarak 2 saat kadar bi sürede oturma gruplarını ve koltuklar şekline ve kumaşına bakılarak yıkanır 9 saat kadar bi vakit diliminde kurur fakat kullanıma hazır hale gelmesi ertesi gününün sabahına sadece yetişir lokasyonlarımızı hergeçen gün arttırmaktayız sizlere en iyi koltuk yıkama hizmetini sunabilmek ve her insana hizmet sunmak için çalışıyoruz sizler bizim koltuk ve yatak yıkama hizmetimizden memnun kaldıysanız eğer bu hizmetini dostlarınıza,komşularınıza,arkadaşlarınıza, akrabalarınıza da bizi gönül ferahlığıyla önerebilir bizi şu demek oluyor ki Bulut koltuk yıkama firmasını tavsiye edebilirsiniz ihmal etmeyin biz sizlerden aldığımız destekle daha da ilerlemekteyiz bu yüzden sizlere TEŞEKKÜRLERİMİZİ sunarız5ff6b900b6c62161000473658

Yatak Yıkama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kullandığımız Şampuan Kullandığımız bitki özlü şampuanlarla siz ve sevdiklerinizin kulanabileceği yataklar hazırlıyoruz.
Makinalarımız Alman teknolojisiyle üretilen makinelerde hassas bir şekilde yataklarınıza zarar vermeden yıkanır.
Buhar Makinemiz Üstün Alman teknojisiyle imal edilmiş olan buharlı koltuk-yatak temizleme makinemizle yataklarınız bakterilerden arınsın.
Yatak Vakumlama Makinemizin yüksek vakum gücü sayesinde ister yaz ister kış 12 saatte yataklarınızı kullanma garantisi.
Sevkiyatımız En hızlı ve en yaygın servis ağımızla kalitemiz daima yanınızdadır.

Duyduk duymadık kimse kalmasın komşunuza da akrabalarınıza da bizi tavsiye edersiniz, komşunuza akrabalarınıza bizi Google’da bizi şu kelimelerle arayabilirsiniz; Naturel Halı Yıkama, Antibakteriyel Halı Yıkama, yerinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, en iyi halı yıkama, halıyıkama İSTANBUL , İSTANBUL halı yıkama, yatak yıkama İSTANBUL , perde yıkama firmaları, koltuk yıkama İSTANBUL, halı temizliği İSTANBUL , perde yıkama İSTANBUL, halı yıkamacı İSTANBUL, hali yıkama, İSTANBUL koltuk yıkama, İSTANBUL halı yıkama firmaları, İSTANBUL halı yıkama fabrikaları, halı yıkama şirketleri, Nepal halı yıkama, yün halı yıkama, zebra perde yıkama, zebra halı yıkama, sıcak su buharlı koltuk yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama İSTANBUL, halı yıkama, sözünde duran halı yıkama, zamanında teslim eden halı yıkamacı, uygun fiyat halı yıkama, temizlik garantisi veren halı yıkamacı, kadınların tercihi halı yıkamacı, önerilen halı yıkamacı , garanti temizlik halı yıkama, Shaggy Halı Yıkama, mahcup etmeyen halı yıkamacı, tavsiye edilen halı yıkamacı, halı yıkamacı tavsiyesi, titiz halı yıkama, halı yıkama önerileri, halıları kime yıkatayım, Lekeler nasıl çıkarılır, Mum lekesi nasıl çıkar, Çay lekesi nasıl çıkar, Pas lekesi nasıl çıkar, Mürekkep lekesi nasıl çıkar, Yağ lekesi nasıl çıkar, Ayakkabı boyası nasıl çıkar, Kahve lekesi nasıl çıkar, Küf lekesi nasıl çıkar.

  • Koltuk ve Yatak yıkama için özel solüsyonlar kullanarak oluşturduğumuz sulu çözelti ile tüm koltuklarınızın tüm yüzeylerini ıslatıyoruz.
  • Buhar fırçamız ile bir güzel fırçalayıp lekelerin yumuşamasını ve hastalık yapıcı(akar, mites, bakteri, virüs, bit, pire) unsurların ölmesini sağlıyoruz.

Koltuklarınızı ve Yataklarınızı Profesyonel Karcher koltuk yıkama makinemiz ile durulama yaparak kullandığımız suyun büyük bir bölümünü vakumluyor, koltuklarınızda yıllar boyunca birikmiş kirlilik ve lekelerden kurtarıyoruz.

•Koltuk Takımı Yıkama
•Köşe Koltuk Yıkama
•Kanepe-Çekyat Yıkama
•Yatak Yıkama
•Araç Koltuğu Yıkama
•Sandalye Yıkama •Puf, Bench, Baza, Başlık Yıkama

  • Not: Koltuk takımları; model, boyut, minder ve kumaş çeşidine göre farklılık gösterdiğinden dolayı fiyat bilgisi sunabilmemiz için fotoğraf göndermenizi rica ederiz.
  • Temizlik sonunda hissedeceğiniz tek duyu temizliğin eşsiz kokusu olacaktır.
  • En zorlu lekelere elvada!
  • Yüzeysel değil derinlemesine temizlik..
  • Tamamen Doğal ve Bitkisel Temizlik Ürünleri

Bazı Koltuk ve Yatak Yıkama Örneklerimiz

Koltuk Yıkama-1 Koltuk Yıkama-1
Koltuk Yıkama-2 Koltuk Yıkama-2
Koltuk Yıkama-3 Koltuk Yıkama-3
Koltuk Yıkama-4 Koltuk Yıkama-4
Koltuk Yıkama-5 Koltuk Yıkama-5
Koltuk Yıkama-6 Koltuk Yıkama-6
Koltuk Yıkama-7 Koltuk Yıkama-7
Koltuk Yıkama-10 Koltuk Yıkama-10
Koltuk Yıkama-11 Koltuk Yıkama-11
Koltuk Yıkama-12 Koltuk Yıkama-12
Koltuk Yıkama-13 Koltuk Yıkama-13
Koltuk Yıkama-14 Koltuk Yıkama-14
Koltuk Yıkama-15 Koltuk Yıkama-15
Koltuk Yıkama-17 Koltuk Yıkama-17
Koltuk Yıkama-18 Koltuk Yıkama-18
Koltuk Yıkama-19 Koltuk Yıkama-19
Koltuk Yıkama-20 Koltuk Yıkama-20
Koltuk Yıkama-21 Koltuk Yıkama-21
Koltuk Yıkama-22 Koltuk Yıkama-22
Koltuk Yıkama-23 Koltuk Yıkama-23
Koltuk Yıkama-24 Koltuk Yıkama-24
Yatak yıkama-8 Yatak yıkama-8
Yatak yıkama-9 Yatak yıkama-9
Yatak yıkama-16 Yatak yıkama-16
HALI YIKAMA ÖNEMLİ TESPİTLER

SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe sebebi bilinmemekle birlikte sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Birçok ev hanımı profesyonel halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde yarattığı fark karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.Bunun ana sebebi; ortalama bir evde bile halıların

HANGİ HALI YIKAMACI

Son yıllarda içinde evimizin dış kapısına baktığımızda o kadar çok halı yıkama işi yapan firmanın magnetini görürüz ki. Eline fırça alan, normalde trafiğe bile çıkmasında

KUYU SUYU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe en önemli sorunlardan biri kuyu suyu kullanımıdır. Günümüzde birçok halı yıkama firmasının veya kendini halı yıkama firması olarak gösteren

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı yıkama fiyatları, hizmet kalitesini oluşturan birçok faktörün etkisiyle belirlenir. Bu makalede , fiyatlar arasındaki farklılıkları ve nedenlerini açıklamaya çalıştık.

DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ

Günümüzde artık her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelmiştir.

FASON HALI YIKAMACILAR

Hepimizin bildiği üzere özellikle bahar ayları olmak üzere kapılarımıza, posta kutularımıza ve apartman girişlerine onlarca halı yıkama yerine ait yüzlerce broşür veya kapımıza magnet bırakılmaktadır.

HALI YIKAMADA HAVUZ SİSTEMİ

Halı yıkama firmalarının lekeyi üzerinde zahmet çekmeden çıkarmak ve çözüm almak için uyguladıkları, ayrı ayrı evlerden alınan halıların aynı havuz içinde bekletilmesi yöntemidir.

TEKNİKLER

Halı Yıkama Teknikleri: Günümüzde Profesyonel Halı Yıkama yapmayan halı yıkama firmaların kullandığı üç tip halı yıkama tekniği vardır.