KOLTUK YIKAMA

Koltuklarınız zaman içerisinde kullanılmaya bağlı olarak tozlanabilir ve kirlenebilir. Fakat koltukların yapısı gereği tozlar zemine yapışır ve kolay kolay çıkmaz. Bir katman haline gelir ve siz ne kadar temizleseniz de alt kısım tabakada yer alan kirler mevcudiyetini koruyacaktır. Bu sebepten dolayı profesyonel ve endüstriyel makinalar ile koltuklarınız yıkanmalı ve kirlerinden arınarak derinlemesine temizlenmelidir.

Bulut Halı ve Koltuk Yıkama fabrikası olarak, birçok farklı alanda verdiğimiz kaliteli hizmetlerden biri de Koltuk Yıkama hizmetidir. Hizmetimizi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan tüm ilçe ve semtlere ulaştırmaktayız. Bu hizmetten yararlanmak için bizleri iletişim hatlarımızdan arayarak koltuk yıkama talebinde bulunmanız yeterlidir.

Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk yıkama işi oldukça titizlikle ve sabırla yapılması gereken bir iştir. Çünkü kirler koltukların başından sonuna kadar yapışır ve zamanla en derine kadar işler. Bu sebeple tek seferlik bir yıkama işlemi yetmeyecektir. Dolayısıyla en az birkaç defa yıkama işleminin yapılması gerekir. Ayrıca en önemli noktalardan biri de iyi bir durulamadır. Çünkü yıkama esnasında kullanılan ilaçlar halıdan tam olarak durulanarak çıkmazsa halının malzemesine ve rengine zarar verebilir.

Bu sebepten dolayı durulama ve yıkama işlemleri uzmanlık ve sabır ister. Bulut Halı ve koltuk yıkama firması olarak bizlere koltuk yıkama konusunda güvenebilirsiniz. Hem kaliteli makinelerimiz hem de üstün kimyasal temizlik malzemelerimiz sayesinde sizlere en üstün hizmeti sunmaktayız.

7c24cb3f23c7b0bc2acffc56e6636b32

İstanbul Koltuk Yıkama

Bulur Koltuk Yıkama fabrikası olarak, deneyimli kadromuz, nitelikli elemanlarımız ve üstün teknolojiye sahip cihazlarımız ile, güvenli, derinlemesine ve tam teşekküllü bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Üstelik bu işlem sırasında koltuklarınız yıpranmaz ve asla rengini kaybetmez.

Ayrıca koltuk yıkama işleminden sonra yenilenmiş gibi olacaktır. Koltuk yıkama hizmetimizi servis araçlarımız ile evlerinizden alıp işlem sonrası tekrar evinize kadar bırakıyoruz.

Bizlerden Koltuk yıkama hizmeti almak için web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, ya da whatsapp butonuna tıklayarak whatsapp üzerinden direkt bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yine mobilden bağlanan müşterilerimiz mobil arama butonunu kullanarak bizleri direkt arayabilir ve koltuk yıkama hizmeti talebinde bulunabilir.

Duyduk duymadık kimse kalmasın komşunuza da akrabalarınıza da bizi tavsiye edersiniz, komşunuza akrabalarınıza bizi Google’da bizi şu kelimelerle arayabilirsiniz; Naturel Halı Yıkama, Antibakteriyel Halı Yıkama, yerinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, en iyi halı yıkama, halıyıkama İSTANBUL , İSTANBUL halı yıkama, yatak yıkama İSTANBUL , perde yıkama firmaları, koltuk yıkama İSTANBUL, halı temizliği İSTANBUL , perde yıkama İSTANBUL, halı yıkamacı İSTANBUL, hali yıkama, İSTANBUL koltuk yıkama, İSTANBUL halı yıkama firmaları, İSTANBUL halı yıkama fabrikaları, halı yıkama şirketleri, Nepal halı yıkama, yün halı yıkama, zebra perde yıkama, zebra halı yıkama, sıcak su buharlı koltuk yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama İSTANBUL, halı yıkama, sözünde duran halı yıkama, zamanında teslim eden halı yıkamacı, uygun fiyat halı yıkama, temizlik garantisi veren halı yıkamacı, kadınların tercihi halı yıkamacı, önerilen halı yıkamacı , garanti temizlik halı yıkama, Shaggy Halı Yıkama, mahcup etmeyen halı yıkamacı, tavsiye edilen halı yıkamacı, halı yıkamacı tavsiyesi, titiz halı yıkama, halı yıkama önerileri, halıları kime yıkatayım, Lekeler nasıl çıkarılır, Mum lekesi nasıl çıkar, Çay lekesi nasıl çıkar, Pas lekesi nasıl çıkar, Mürekkep lekesi nasıl çıkar, Yağ lekesi nasıl çıkar, Ayakkabı boyası nasıl çıkar, Kahve lekesi nasıl çıkar, Küf lekesi nasıl çıkar

image

-Koltuk ve Yatak yıkama için özel solüsyonlar kullanarak oluşturduğumuz sulu çözelti ile tüm koltuklarınızın tüm yüzeylerini ıslatıyoruz.
-Buhar fırçamız ile bir güzel fırçalayıp lekelerin yumuşamasını ve hastalık yapıcı(akar, mites, bakteri, virüs, bit, pire) unsurların ölmesini sağlıyoruz.
-Koltuklarınızı ve Yataklarınızı Profesyonel Karcher koltuk yıkama makinemiz ile durulama yaparak kullandığımız suyun büyük bir bölümünü vakumluyor, koltuklarınızda yıllar boyunca birikmiş kirlilik ve lekelerden kurtarıyoruz.

•Koltuk Takımı Yıkama
•Köşe Koltuk Yıkama
•Kanepe-Çekyat Yıkama
•Yatak Yıkama
•Araç Koltuğu Yıkama
•Sandalye Yıkama
•Puf, Bench, Baza, Başlık Yıkama

Not: Koltuk takımları; model, boyut, minder ve kumaş çeşidine göre farklılık gösterdiğinden dolayı fiyat bilgisi sunabilmemiz için fotoğraf göndermenizi rica ederiz.

- Temizlik sonunda hissedeceğiniz tek duyu temizliğin eşsiz kokusu olacaktır.
- En zorlu lekelere elvada!
- Yüzeysel değil derinlemesine temizlik..
- Tamamen Doğal ve Bitkisel Temizlik Ürünleri

Bazı Koltuk ve Yatak Yıkama Örneklerimiz

Koltuk Yıkama-1 Koltuk Yıkama-1
Koltuk Yıkama-2 Koltuk Yıkama-2
Koltuk Yıkama-3 Koltuk Yıkama-3
Koltuk Yıkama-4 Koltuk Yıkama-4
Koltuk Yıkama-5 Koltuk Yıkama-5
Koltuk Yıkama-6 Koltuk Yıkama-6
Koltuk Yıkama-7 Koltuk Yıkama-7
Koltuk Yıkama-10 Koltuk Yıkama-10
Koltuk Yıkama-11 Koltuk Yıkama-11
Koltuk Yıkama-12 Koltuk Yıkama-12
Koltuk Yıkama-13 Koltuk Yıkama-13
Koltuk Yıkama-14 Koltuk Yıkama-14
Koltuk Yıkama-15 Koltuk Yıkama-15
Koltuk Yıkama-17 Koltuk Yıkama-17
Koltuk Yıkama-18 Koltuk Yıkama-18
Koltuk Yıkama-19 Koltuk Yıkama-19
Koltuk Yıkama-20 Koltuk Yıkama-20
Koltuk Yıkama-21 Koltuk Yıkama-21
Koltuk Yıkama-22 Koltuk Yıkama-22
Koltuk Yıkama-23 Koltuk Yıkama-23
Koltuk Yıkama-24 Koltuk Yıkama-24
Yatak yıkama-8 Yatak yıkama-8
Yatak yıkama-9 Yatak yıkama-9
Yatak yıkama-16 Yatak yıkama-16
BULUT VİDEO-2
HALI YIKAMA ÖNEMLİ TESPİTLER

SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe sebebi bilinmemekle birlikte sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Birçok ev hanımı profesyonel halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde yarattığı fark karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.Bunun ana sebebi; ortalama bir evde bile halıların

HANGİ HALI YIKAMACI

Son yıllarda içinde evimizin dış kapısına baktığımızda o kadar çok halı yıkama işi yapan firmanın magnetini görürüz ki. Eline fırça alan, normalde trafiğe bile çıkmasında

KUYU SUYU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe en önemli sorunlardan biri kuyu suyu kullanımıdır. Günümüzde birçok halı yıkama firmasının veya kendini halı yıkama firması olarak gösteren

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı yıkama fiyatları, hizmet kalitesini oluşturan birçok faktörün etkisiyle belirlenir. Bu makalede , fiyatlar arasındaki farklılıkları ve nedenlerini açıklamaya çalıştık.

DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ

Günümüzde artık her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelmiştir.

FASON HALI YIKAMACILAR

Hepimizin bildiği üzere özellikle bahar ayları olmak üzere kapılarımıza, posta kutularımıza ve apartman girişlerine onlarca halı yıkama yerine ait yüzlerce broşür veya kapımıza magnet bırakılmaktadır.

HALI YIKAMADA HAVUZ SİSTEMİ

Halı yıkama firmalarının lekeyi üzerinde zahmet çekmeden çıkarmak ve çözüm almak için uyguladıkları, ayrı ayrı evlerden alınan halıların aynı havuz içinde bekletilmesi yöntemidir.

TEKNİKLER

Halı Yıkama Teknikleri: Günümüzde Profesyonel Halı Yıkama yapmayan halı yıkama firmaların kullandığı üç tip halı yıkama tekniği vardır.