Bulut Halı Yıkama ve Dezenfekte Firması olarak, İstanbul’un Avrupa yakasının neredeyse tüm ilçelerine kalitemizi ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Yıllar önce hayata geçirdiğimiz halı yıkama atölyemiz, bugün binlerce müşterimiz için çalışmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz sayesinde bu sayı milyonlara ulaşmaktadır.

Prensiplerimiz doğrultusunda, kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini en üst noktada yaşatmak için tüm ekibimiz ile gayretli bir çalışma sürdürmekteyiz. İstanbul Halı Yıkama sektöründe yer alan firmalar arasında zirvede oluşumuzdan dolayı, bizlere büyük görevler düştüğünün ve bu zirvede olmanın gerekliliklerini yerine getirmenin telaşındayız.

En kaliteli hizmet en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunabilmek için Halı Yıkama sektöründe birçok farklı devrim gerçekleştirdik. Tam otomatik makinalardan, CE belgeli üstün temizlik malzemelerine, Doğal kurutma sisteminden el değmeden paketleme metoduna kadar, sektörde yaptığımız yenilikler bugün tüm Türkiye’ye örnek olmuş durumdadır.

İstanbul Halı Yıkama

Evden alma ve eve bırakma sistemini layıkıyla uygulayan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. Bizlere halılarını yıkatmak için ulaşan müşterilerimizin taleplerine hemen cevap veriyor, kısa sürede halılarını teslim alarak işleme koyuyoruz. Bu sayede müşterimizi hiç yormamış ve bekletmemiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bugün İstanbul’da faaliyette olan birçok aracımız, daima halılarını yıkatmak isteyen müşterilerimiz için hizmettedir. Halılarınızı sizlerden teslim aldıktan sonra, halılarınızın cinsine, ebadına ve malzemesine göre uygun makinalarda yıkamaya alıyoruz. El değmeden yıkama işlemini doğal kurutma yöntemimiz takip ediyor ve sonunda yine el değmeden tam otomatik makinalarda paketlemesini yaparak kısa sürede tekrardan siz değerli müşterilerimize halılarını ulaştırıyoruz.Gabbeh_550_Terra_[8]

Halı Yıkama İstanbul

İddia ediyoruz bu sektörde özellikle İstanbul’da bu şekilde tam otomatik bir sistemi kullanarak bu kadar uygun fiyat veren başka firma yoktur. Hem çalışma sistemimiz hem de etik düşüncelerimiz nezdinde sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için adeta sektöre ve ekonomik sisteme meydan okuyoruz.

Halı yıkama işlemini uzun süredir sürdürdüğümüzden dolayı, bu zamana kadar ki elde ettiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için kullanıyoruz. 7/24 Whatsapp hattımız ve telefon numaralarımız vasıtasıyla bizlerle iletişime geçebilir ve halı yıkatma talebinde bulunabilirsiniz.

Duyduk duymadık kimse kalmasın komşunuza da akrabalarınıza da bizi tavsiye edersiniz, komşunuza akrabalarınıza bizi Google’da bizi şu kelimelerle arayabilirsiniz; Naturel Halı Yıkama, Antibakteriyel Halı Yıkama, yerinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, en iyi halı yıkama, halıyıkama İSTANBUL , İSTANBUL halı yıkama, yatak yıkama İSTANBUL , perde yıkama firmaları, koltuk yıkama İSTANBUL, halı temizliği İSTANBUL , perde yıkama İSTANBUL, halı yıkamacı İSTANBUL, hali yıkama, İSTANBUL koltuk yıkama, İSTANBUL halı yıkama firmaları, İSTANBUL halı yıkama fabrikaları, halı yıkama şirketleri, Nepal halı yıkama, yün halı yıkama, zebra perde yıkama, zebra halı yıkama, sıcak su buharlı koltuk yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama İSTANBUL, halı yıkama, sözünde duran halı yıkama, zamanında teslim eden halı yıkamacı, uygun fiyat halı yıkama, temizlik garantisi veren halı yıkamacı, kadınların tercihi halı yıkamacı, önerilen halı yıkamacı , garanti temizlik halı yıkama, Shaggy Halı Yıkama, mahcup etmeyen halı yıkamacı, tavsiye edilen halı yıkamacı, halı yıkamacı tavsiyesi, titiz halı yıkama, halı yıkama önerileri, halıları kime yıkatayım, Lekeler nasıl çıkarılır, Mum lekesi nasıl çıkar, Çay lekesi nasıl çıkar, Pas lekesi nasıl çıkar, Mürekkep lekesi nasıl çıkar, Yağ lekesi nasıl çıkar, Ayakkabı boyası nasıl çıkar, Kahve lekesi nasıl çıkar, Küf lekesi nasıl çıkar.

ÖZEL HALILAR

Afgan Halısı Afgan Halısı
Bambu Bambu
Bünyan Bünyan
Çin halısı Çin halısı
Deri halı Deri halı
Hereke Hereke
Isparta El Halısı Isparta El Halısı
Kayseri Halısı Kayseri Halısı
Ladik Halı Ladik Halı
Nepal Halı Nepal Halı
Patchwork Halı Patchwork Halı
Saf İpek Halı Saf İpek Halı
Taşpınar Yün Halı Taşpınar Yün Halı
BULUT VİDEO-1
HALI YIKAMA ÖNEMLİ TESPİTLER

SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe sebebi bilinmemekle birlikte sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Birçok ev hanımı profesyonel halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde yarattığı fark karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.Bunun ana sebebi; ortalama bir evde bile halıların

HANGİ HALI YIKAMACI

Son yıllarda içinde evimizin dış kapısına baktığımızda o kadar çok halı yıkama işi yapan firmanın magnetini görürüz ki. Eline fırça alan, normalde trafiğe bile çıkmasında

KUYU SUYU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe en önemli sorunlardan biri kuyu suyu kullanımıdır. Günümüzde birçok halı yıkama firmasının veya kendini halı yıkama firması olarak gösteren

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı yıkama fiyatları, hizmet kalitesini oluşturan birçok faktörün etkisiyle belirlenir. Bu makalede , fiyatlar arasındaki farklılıkları ve nedenlerini açıklamaya çalıştık.

DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ

Günümüzde artık her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelmiştir.

FASON HALI YIKAMACILAR

Hepimizin bildiği üzere özellikle bahar ayları olmak üzere kapılarımıza, posta kutularımıza ve apartman girişlerine onlarca halı yıkama yerine ait yüzlerce broşür veya kapımıza magnet bırakılmaktadır.

HALI YIKAMADA HAVUZ SİSTEMİ

Halı yıkama firmalarının lekeyi üzerinde zahmet çekmeden çıkarmak ve çözüm almak için uyguladıkları, ayrı ayrı evlerden alınan halıların aynı havuz içinde bekletilmesi yöntemidir.

TEKNİKLER

Halı Yıkama Teknikleri: Günümüzde Profesyonel Halı Yıkama yapmayan halı yıkama firmaların kullandığı üç tip halı yıkama tekniği vardır.