HALI TAMİR-OVERLOK

halı tamiriii

Bulut Halı Yıkama olarak, halı yıkama, bakım, onarım, halı boyama ve halı tamiri alanlarında da müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan tüm semt ve mahallelere, transfer ekibimiz ile bu hizmetleri hızlı ve kaliteli bir biçimde ulaştırmaktayız.

Bizlerden halı tamiri hizmeti almak için, web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan ve Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Daha sonra bizler transfer ekibimiz ile sizlere ulaşarak halılarınızı sizlerden teslim alacağız ve gerekli işlemleri yerine getireceğiz.

Halı tamiri işi titizlikle yapılması gereken bir iş olduğu için, bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve halılarınızı tamir ettirebilirsiniz.

İstanbul Halı Tamiri

İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, sizlere daima kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Özellikle yıpranan, bozulan veya farklı bir probleme maruz kalan halılarınızın halı tamiri işlemleri için bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu titizlikle yapılması gereken halı tamiri işi, uzman ekibimiz ve kaliteli makinalarımız sayesinde garantili bir biçimde yapılmaktadır ve halılarınız ilk gün ki tazeliğine kavuşmaktadır.

Bizlere ulaşmak için web sitemizde yer alan iletişim hatlarından yararlanabilir, whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir ya da mobilden bağlanan müşterilerimiz hemen sol altta çıkan arama butonunu kullanarak otomatik olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Halı Tamiri İstanbul

Halı Tamiri işlemini İstanbul’da en uygun fiyatlarla garantili bir biçimde yapan tek firmayız. Ayrıca transfer ekibimiz sayesinde her nerede olursanız olun evinize kadar gelerek halılarınızı sizlerden teslim alıyor, daha sonra işlem bitimin de tekrardan sizlere teslim ediyoruz.

Ayrıca transfer hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Bundan yararlanmak için bizleri aramanız ve randevu talep etmeniz yeterlidir. Daha sonra ekibimiz uygun saatlerinizde evinize kadar geleceklerdir.

Halı Traşlama

halı traşlama

HALI YIKAMA ÖNEMLİ TESPİTLER

SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe sebebi bilinmemekle birlikte sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Birçok ev hanımı profesyonel halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde yarattığı fark karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.Bunun ana sebebi; ortalama bir evde bile halıların

HANGİ HALI YIKAMACI

Son yıllarda içinde evimizin dış kapısına baktığımızda o kadar çok halı yıkama işi yapan firmanın magnetini görürüz ki. Eline fırça alan, normalde trafiğe bile çıkmasında

KUYU SUYU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe en önemli sorunlardan biri kuyu suyu kullanımıdır. Günümüzde birçok halı yıkama firmasının veya kendini halı yıkama firması olarak gösteren

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı yıkama fiyatları, hizmet kalitesini oluşturan birçok faktörün etkisiyle belirlenir. Bu makalede , fiyatlar arasındaki farklılıkları ve nedenlerini açıklamaya çalıştık.

DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ

Günümüzde artık her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelmiştir.

FASON HALI YIKAMACILAR

Hepimizin bildiği üzere özellikle bahar ayları olmak üzere kapılarımıza, posta kutularımıza ve apartman girişlerine onlarca halı yıkama yerine ait yüzlerce broşür veya kapımıza magnet bırakılmaktadır.

HALI YIKAMADA HAVUZ SİSTEMİ

Halı yıkama firmalarının lekeyi üzerinde zahmet çekmeden çıkarmak ve çözüm almak için uyguladıkları, ayrı ayrı evlerden alınan halıların aynı havuz içinde bekletilmesi yöntemidir.

TEKNİKLER

Halı Yıkama Teknikleri: Günümüzde Profesyonel Halı Yıkama yapmayan halı yıkama firmaların kullandığı üç tip halı yıkama tekniği vardır.