HALI BOYAMA

Ekran görüntüsü 2022-01-04 181224

Halı boyama işlemi, özellikle müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmetlerimizden biridir. Halılarınız eskimeye ve yıpranmaya bağlı olarak, renklerini ve canlılığını kaybedebilir. Bu halılar için normal bir süreçtir. Diğer tüm ürünler gibi halılarınız da yıpranabilir ve tekrardan boyanması gerekir.

Bu süreçte bizlerle iletişime geçmeniz halılarınızın daha fazla yıpranmadan eski haline kavuşması için oldukça önemlidir. Çünkü halı boyama işlemi oldukça titiz bir işlemdir ve profesyonel bir biçimde yapılmalıdır.

Halılarınızın normal renkleri doğru tespit edilmeli, renk tonları ve kaymaları anlamlandırılmalı ve ona göre bir boyama işlemi gerçekleştirilmelidir. Hepsinden önce halılarınız profesyonel bir biçim de yıkanmalı ve kurulmalıdır. Çünkü kirli ve toz partiküllerine sahip halılarınızın boyama işlemi yeterince iyi olmaz.

İstanbul Halı Boyama

Kurutma işleminden sonra boyalar tespit edilmeli ve boyama makinası hazırlanmalıdır. Bu süreçte uzman operatörlerimiz halılarınızın çizimini tam otomatik akıllı makinamıza yükleyeceklerdir.

Daha sonra halılarınız makinaya verilerek ve bu işlem 3 kez tekrarlanarak boyanacaktır. Halı boyama işleminiz bu süreçlerden sora tamamlanmış olacaktır. Bu titiz işlem için bizleri tercih etmelisiniz.

Bunun için web sitemizde yer alan iletişim hatlarından bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine web sitemize mobil cihazlardan bağlanan müşterilerimiz hemen sol alt kısımda yer alan arama butonunu da kullanarak bizlerle iletişime geçebilir. Ayrıca Whatsapp hattımız sizler için daima açıktır.

Halı Boyama İstanbul

İstanbul’da halı boyama işlemi yapan pek firma yoktur. Bulut Halı Yıkama fabrikası, bu nadir hizmeti İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan neredeyse tüm mahalle ve semtlere sunmaktadır. Ayrıca halı yıkama, halı boyama, halı tamir bakım ve onarım, halı dezenfekte işlemleri gibi birçok farklı hizmeti sizlere kaliteli ve garantili bir şekilde sunmaktayız.

Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için ücretsiz transfer hizmetimi bulunmaktadır. Bizleri arayarak halılarınızın ücretsiz bir şekilde bizler tarafından alınmasını talep edebilirsiniz.

Halı Boyama Bazı Örnekler

Halı Boyama 1-1 Halı Boyama 1-1
Halı Boyama 1-2 Halı Boyama 1-2
Halı Boyama 2-1 Halı Boyama 2-1
Halı Boyama 2-2 Halı Boyama 2-2
Halı Boyama 3-1 Halı Boyama 3-1
Halı Boyama 3-2 Halı Boyama 3-2
Halı Boyama-4 Halı Boyama-4
Halı Boyama-5 Halı Boyama-5
Halı Boyama-6 Halı Boyama-6
Halı Boyama Renk Kataloğu Halı Boyama Renk Kataloğu
HALI YIKAMA ÖNEMLİ TESPİTLER

SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe sebebi bilinmemekle birlikte sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Birçok ev hanımı profesyonel halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde yarattığı fark karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.Bunun ana sebebi; ortalama bir evde bile halıların

HANGİ HALI YIKAMACI

Son yıllarda içinde evimizin dış kapısına baktığımızda o kadar çok halı yıkama işi yapan firmanın magnetini görürüz ki. Eline fırça alan, normalde trafiğe bile çıkmasında

KUYU SUYU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe en önemli sorunlardan biri kuyu suyu kullanımıdır. Günümüzde birçok halı yıkama firmasının veya kendini halı yıkama firması olarak gösteren

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı yıkama fiyatları, hizmet kalitesini oluşturan birçok faktörün etkisiyle belirlenir. Bu makalede , fiyatlar arasındaki farklılıkları ve nedenlerini açıklamaya çalıştık.

DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ

Günümüzde artık her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelmiştir.

FASON HALI YIKAMACILAR

Hepimizin bildiği üzere özellikle bahar ayları olmak üzere kapılarımıza, posta kutularımıza ve apartman girişlerine onlarca halı yıkama yerine ait yüzlerce broşür veya kapımıza magnet bırakılmaktadır.

HALI YIKAMADA HAVUZ SİSTEMİ

Halı yıkama firmalarının lekeyi üzerinde zahmet çekmeden çıkarmak ve çözüm almak için uyguladıkları, ayrı ayrı evlerden alınan halıların aynı havuz içinde bekletilmesi yöntemidir.

TEKNİKLER

Halı Yıkama Teknikleri: Günümüzde Profesyonel Halı Yıkama yapmayan halı yıkama firmaların kullandığı üç tip halı yıkama tekniği vardır.