ŞİŞLİ HALI-KOLTUK YIKAMA

Kabul etmek gerekirse İstanbul’da hayat meşgul yoğun çalışma saatleri trafik kargaşası alışveriş okul vs derken her zaman halılarımızı ve ailelerimizin sağlığı üzerindeki etkilerini düşünmüyoruz. Halıları hijyenik tutmak sadece sizin ve ailelerinizin sağlığı için değil, evinizin görünümü ve temizliği için de birçok nedenden dolayı önemlidir.

Evde istediğimiz bir koltuğa oturur istemediğimiz koltuğa oturmayız bunu biz seçeriz ama ne yazık ki bastığımız yeri seçme şansımız yok , otururken sadece oturduğumuz yer kirlenirken halı da böyle bir şansımız yok halılar ayaklarınızın altında ve evdeki her şey sonunda oraya yerleşiyor. Elektrikli süpürgeler, halı yığınınıza yerleşenlerin yalnızca bir kısmını alır.

Halının tuttuğu kirin çok büyük bir kısmını halı yığınının derinliklerine gömüldüğünü biliyor muydunuz? Halı aslında kendi ağırlığını veya daha fazlasını kire verir, halının derinliklerinde çok fazla kir içerebilir.

Bulut Halı Yıkama olarak sağlınıza verdiğimiz önem ve temizlik kalitemizle şunları sağlayabiliriz.

Daha Sağlıklı Bir Çevre

Profesyonel olarak temizlenmiş halılar, genel toz, kepek, kir ve birikmiş kalıntıların tamamen çıkarılması ve onları yeni gibi bırakması anlamına gelebilir.

Akarların ve Bakterilerin Yok Edilmesi

Profesyonel temizlik, alerji, küf ve diğer birçok olası sorun riskini azaltmaya yardımcı olur ve sonuç olarak evinizi yaşamak için daha güvenli hale getirir.

Leke Çıkarma

Profesyonel halı temizliği, en inatçı lekelerin çıkarılmasını ve dökülenlerin kurumasını sağlayarak halınızı yeni gibi, taze ve temiz durumda bırakır.

Geliştirilmiş Görünüm

En eski halılar ve mobilyalar bile yepyeni görünebilir ve sizi yeniden o yeni ferahlık hissiyle baş başa bırakabilir.

Koku giderme

Çoğu koku, genel profesyonel temizlik ile ortadan kaldırılabilir. Taze, temiz kokulu halılar sağlamak için özel bakımlar sunuyoruz.

Bazılarınız, halı şampuanı ve buharlı temizleme makineleri gibi halılarınızın bakımına ve korunmasına yardımcı olmak için başka ekipmanlar kullanabilir. Ev tipi elektrikli süpürgelerin, şampuanlama makinelerinin ve buharlı makinelerin çoğu (daha güçlü olanları bile) derinlerdeki kir ve mikroplardan kurtulmak için hala yeterli güce sahip değil. BulutHalı Yıkama yılların deneyimine sahip profesyonel ekipmana ve eğitimli personellere sahibiz ve iş için doğru halı temizleme prosedürünü nasıl, ne zaman ve nerede kullanacaklarını biliriz.

Duyduk duymadık kimse kalmasın komşunuza da akrabalarınıza da bizi tavsiye edersiniz, komşunuza akrabalarınıza bizi Google’da bizi şu kelimelerle arayabilirsiniz; Naturel Halı Yıkama, Antibakteriyel Halı Yıkama, yerinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, ŞİŞLİ en iyi halı yıkama, halı yıkama ŞİŞLİ , ŞİŞLİ halı yıkama, yatak yıkama ŞİŞLİ , perde yıkama firmaları, koltuk yıkama ŞİŞLİ, halı temizliği ŞİŞLİ, perde yıkama ŞİŞLİ, halı yıkamacı ŞİŞLİ, hali yıkama, ŞİŞLİ koltuk yıkama, ŞİŞLİ halı yıkama firmaları, ŞİŞLİ halı yıkama fabrikaları, halı yıkama şirketleri, Nepal halı yıkama, yün halı yıkama, zebra perde yıkama, zebra halı yıkama, sıcak su buharlı koltuk yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ŞİŞLİ, halı yıkama, sözünde duran halı yıkama, zamanında teslim eden halı yıkamacı, uygun fiyat halı yıkama, temizlik garantisi veren halı yıkamacı, kadınların tercihi halı yıkamacı, önerilen halı yıkamacı ŞİŞLİ, garanti temizlik halı yıkama, Shaggy Halı Yıkama, mahcup etmeyen halı yıkamacı, tavsiye edilen halı yıkamacı, halı yıkamacı tavsiyesi, titiz halı yıkama, halı yıkama önerileri, halıları kime yıkatayım, Lekeler nasıl çıkarılır, Mum lekesi nasıl çıkar, Çay lekesi nasıl çıkar, Pas lekesi nasıl çıkar, Mürekkep lekesi nasıl çıkar, Yağ lekesi nasıl çıkar, Ayakkabı boyası nasıl çıkar, Kahve lekesi nasıl çıkar, Küf lekesi nasıl çıkar

BULUT VİDEO-1
BULUT VİDEO-2
HALI YIKAMA ÖNEMLİ TESPİTLER

SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe sebebi bilinmemekle birlikte sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Birçok ev hanımı profesyonel halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde yarattığı fark karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.Bunun ana sebebi; ortalama bir evde bile halıların

HANGİ HALI YIKAMACI

Son yıllarda içinde evimizin dış kapısına baktığımızda o kadar çok halı yıkama işi yapan firmanın magnetini görürüz ki. Eline fırça alan, normalde trafiğe bile çıkmasında

KUYU SUYU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe en önemli sorunlardan biri kuyu suyu kullanımıdır. Günümüzde birçok halı yıkama firmasının veya kendini halı yıkama firması olarak gösteren

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı yıkama fiyatları, hizmet kalitesini oluşturan birçok faktörün etkisiyle belirlenir. Bu makalede , fiyatlar arasındaki farklılıkları ve nedenlerini açıklamaya çalıştık.

DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ

Günümüzde artık her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelmiştir.

FASON HALI YIKAMACILAR

Hepimizin bildiği üzere özellikle bahar ayları olmak üzere kapılarımıza, posta kutularımıza ve apartman girişlerine onlarca halı yıkama yerine ait yüzlerce broşür veya kapımıza magnet bırakılmaktadır.

HALI YIKAMADA HAVUZ SİSTEMİ

Halı yıkama firmalarının lekeyi üzerinde zahmet çekmeden çıkarmak ve çözüm almak için uyguladıkları, ayrı ayrı evlerden alınan halıların aynı havuz içinde bekletilmesi yöntemidir.

TEKNİKLER

Halı Yıkama Teknikleri: Günümüzde Profesyonel Halı Yıkama yapmayan halı yıkama firmaların kullandığı üç tip halı yıkama tekniği vardır.