YERİNDE YIKAMA

Yerinde halı yıkama hizmeti ile ister ofis, isterse ev olsun, her türlü yaşam alanında inatçı lekeler ve kirlerden kurtulmuş halılar elde edilebilir. Halının kumaş dokusuyla rengi korunarak yapılan temizlik deneyim ve beceri isteyen bir konudur. Konusunda kendisini kanıtlamış Bulut Halı Yıkama’dan yerinde yıkama hizmeti alınabilir.

Yerinde Yıkama Firmaları
Ev, iş yeri, yurt, otel ya da araba olsun Yerinde Halı Yıkama firmaları arasında en iyisini seçmek bir zorunluluk haline gelmiştir. İşinin ehli olmayanlar, halıları yıpratacağı halının üzerindeki suyu tam vakumlama yapmayarak lekelerin ve kötü kokunun daha da artmasına, hatta onların kullanılamaz hale gelmesine sebebiyet verebilir. Bu da ekstra bir maliyet anlamına gelir.

Yerinde Yıkama Fiyatları
Yerinde yapılan halı yıkama fiyatları taşınarak yapılandan daha hesaplıdır. Büyük işyerlerinin cami ofis otel oyun salonu gibi tabanında halı olan işyeri ve kamu hizmet alanlarının temizliği ise sadece yerinde yapılabilir. İlgili mekanda fazla itme – çekme veya kaldırma-indirme yapmadan yapılacak temizliklerde doğru temizleyici malzemeler kullanmak, vakumlama ve endüstriyel halı yıkama makineleri kullanmak ve benzeri malzemelerin kaliteli olması oldukça önemlidir. Bu nedenle Bulut Halı Yıkama firmasından yerinde yıkama hizmeti alınmalıdır.

office halı temizlem-2

Yerinde Ofis Halısı Yıkama

Ofis veya İşyeri Halı Yıkama çalışan personelin çalışma performansının yüksek olması ve tabi ki çalışan personelin sağlığının korunması adına çok önemlidir. Her ne kadar evlerimize ayakkabı ile girmediğimizden dolayı çok kirlenmese de ofis veya işyeri halıları ayakkabının dışarda temas ettiği tüm kiri çalışma ortamımıza getirdiğinden dolayı çok fazla kirlenir.

Bütün firmalar bu nedenlerle ortamın sağlayacağı ferahlık ve huzurla çalışma kalitesinin daha yüksek olacağını bildikleri için ofis temizliğine ve halıların hijyenik olmasına çok önem verirler.

İş ilişkileri görünüm ve sağlık için bu şarttır. Bulut Halı Yıkama olarak biz ofis halısı yıkama işinde tecrübeli ve profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Yerinde halılarınızı size en uygun zamanda çalışma saatleri dışında en kısa sürede teslim edecek şekilde mükemmel bir şekilde ile yıkıyoruz.

Ofis halı yıkama ve yerinde halı fleks yıkama firmalarının farklı yıkama yöntemleri ve farklı fiyat politikaları bulunmaktadır.

En etkili yöntem ise sulu ve köpüklü yıkama sistemi ve ardından vakumlama yöntemidir. Halı veya halıflexlerin yerinde dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması %100 etkili yıkama yöntemidir. Tabi bunun yanı sıra kullanmakta olduğumuz halı yıkama şampuanı, fırçalama makinesi ve emiş gücü mükemmel olan ekipmanlar da bu yöntemin çok önemli parçalarıdır.

office halı temizlem-1

Ofis halı yıkaması ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir. Firmamızın sahip olduğu bilgi, birikim, ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda ofis halı yıkaması konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yerinde Cami Halısı Yıkama

İnsanların ibadetleri için gittikleri camilerde temizlik çok önemli aynı zamanda kıldığımız namazların veya yaptığımız ibadetlerin kabul olması için dinimizce şart olan hususlardan biridir. Ülkemizdeki tüm camilerde namaz kılınan yerin hepsini kaplayan ve insanların namaz kılmaları için uygun olan genellikle büyük ve tek parçalardan oluşan halılar vardır.

Camide bulunan halıların temizliği namaz sırasında insanların yüzlerine gelmesinden dolayı oldukça hassas bir durumdur.

Bu bakımdan cami halıları ya camide bulunduğu yerde profesyonel bir ekip tarafından yapılır ya da halılar yine profesyonel ekiplerce firmamızda yıkanır. Firma olarak cami halısı yıkama firması konusunda oldukça profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Tek bir Cami görevlisinin yapabileceği bir iş olmayan halı temizliğini cami halısı yıkama konusunda uzman ekibimiz tarafından camilere gidilerek yerinde temizlik hizmetiyle büyük makinalar eşliğinde camiye ve cemaate zarar vermeden temizlik işlemlerini yapmaktayız.

Halılara parlaklık vererek görsel tatmin ilkesini benimsemiyoruz. Halılarınız yıkandığında parlak durabilir ama bu halıların kirlerinden arındığı anlamına gelmez. Bu bakımdan cami halıları orda namaz kılınması, insanların ayakları ve yüzlerinin temas ettiği bilinci ile derinlemesine temizlenir. Şirket olarak cami temizliğine ayrı bir önem veriyoruz.

cami halı

Kullandığımız makinalar tamamen bu tarz büyük işler için üretilmiş ve kullanılan makinalardır. Camilerde insanların ayakkabılarını çıkararak geldikleri ve birçok insanı barındırdıkları yer olmasından dolayı halılara işlemiş olan potansiyel bir kokuya sahiptir.

Bunun bilincinde olan firmamız tamamen bunlara özel olarak ayrı bir deterjan kullanmaktadır. Güçlü emiş motoruna sahip makinalarımız, su püskürtme araçlarımız ve profesyonel ekiplerimizce özenle temizlik yapmaktayız. Cami tabanlarındaki halıların ince ve yere yapışık olmasından dolayı kullandığımız makinaların tekerlekleri halılara iz çıkarmayan özelliktedir.

Kalite ve hijyen prensibi ile çalışan firmamız bulunduğunuz ilçede camilerin temizliğini gönül rahatlığı ile teslim edeceğiniz bir firma olma özelliğine sahiptir. Bu bakımdan dolayı sizde ilçenizdeki camilerin temizliği için bizimle iletişime geçin.

Yerinde Otel Halısı Yıkama

Firmamız otel halısı yıkama işlemini istanbul’un her semtindeki ekipleriyle yerinde hizmet vermektedir.

İstanbul otel halısı nasıl yıkanır

Yerinden kalkması ya da kaldırılması mümkün olmayan otel halılıları otelinize gelerek yapılan yerinde yıkama işlemidir. otel halıları değişik metodlarla yere sabitlendiğinden olayı, otelin halısının sökülmesi ve tekrar yapıştırılması extra masraflar doğurur. Bu olay hem kesenizi hem de zamanınızı fazlasıyla etkiler.Profesyonel ekibimiz ve son model makinelerimizle otel halısı yıkama işinde de yılların verdiği birikimle ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Otel Halısı Yıkama İstanbul

Halı yıkama firmalarının günümüzde artması, bu faaliyet alanına olan rağbetin göstergesidir. Halı yıkama hizmetlerinde en fazla otel halısı yıkama hizmeti için talep oluyor. Temizlik hizmeti isteyenler halılılarının temizlenmesi için ekiplerin, halılıların bulunduğu alana gelmesini talep ediyor. bunun nedeni ise çoğunlukla halılıların çok ve ya büyük boyutlu olmasından kaynaklanıyor. istanbul otel halısı yıkama firması olarak sizlere profesyonel ekipler, kaliteli ve halıya özel ilaçlar ve doğru bir ekipman ile hizmet veriyoruz. halılılarınızın derinlemesine temizlenmesi firmamız ile artık mümkün.

İstanbul otel halısı yıkama firması olarak kaliteli temizleyiciler ve doğru uygulamalar ile halısı bakımlı bir şekilde kalması sağlanıyor. bakterilerden tamamen arınmış olan halısınınız temiz ve sağlık koşullarına uygun olarak sizlere teslim ediliyor. otel halısı yıkama konusunda firmamızdan güvenilir destek alabilirsiniz.

otel halı yıkama-2

İstanbul otel halısı yıkama fiyatları

İstanbul otel halısı yıkama işlemleri, halısının süpürülmesi, silinmesi, yıkanması ve durulanması işlemlerinden oluşuyor. Halılar son olarak kurutularak sahiplerine teslim ediliyor. Hijyen kazanan halılar son olarak bakım uygulamalarına tabii tutuluyor. İstanbul otel halısı yıkama fiyatları, halı metrekaresine göre hesaplanıp yıkanıyor. Fiyat bilgisi için firmamız ile görüşerek net bilgi alabilirsiniz. Otel halınızın yıpranmadan, canlı renkler ile sizlere teslim edilmesi için firmamız ile irtibata geçin.

HALI YIKAMA ÖNEMLİ TESPİTLER

SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe sebebi bilinmemekle birlikte sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Birçok ev hanımı profesyonel halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde yarattığı fark karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.Bunun ana sebebi; ortalama bir evde bile halıların

HANGİ HALI YIKAMACI

Son yıllarda içinde evimizin dış kapısına baktığımızda o kadar çok halı yıkama işi yapan firmanın magnetini görürüz ki. Eline fırça alan, normalde trafiğe bile çıkmasında

KUYU SUYU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe en önemli sorunlardan biri kuyu suyu kullanımıdır. Günümüzde birçok halı yıkama firmasının veya kendini halı yıkama firması olarak gösteren

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı yıkama fiyatları, hizmet kalitesini oluşturan birçok faktörün etkisiyle belirlenir. Bu makalede , fiyatlar arasındaki farklılıkları ve nedenlerini açıklamaya çalıştık.

DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ

Günümüzde artık her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelmiştir.

FASON HALI YIKAMACILAR

Hepimizin bildiği üzere özellikle bahar ayları olmak üzere kapılarımıza, posta kutularımıza ve apartman girişlerine onlarca halı yıkama yerine ait yüzlerce broşür veya kapımıza magnet bırakılmaktadır.

HALI YIKAMADA HAVUZ SİSTEMİ

Halı yıkama firmalarının lekeyi üzerinde zahmet çekmeden çıkarmak ve çözüm almak için uyguladıkları, ayrı ayrı evlerden alınan halıların aynı havuz içinde bekletilmesi yöntemidir.

TEKNİKLER

Halı Yıkama Teknikleri: Günümüzde Profesyonel Halı Yıkama yapmayan halı yıkama firmaların kullandığı üç tip halı yıkama tekniği vardır.