Esenyurt Yorgan Yıkama

Bulut Yorgan Yıkama , her boyuttaki ürün için profesyonel yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmeti sunar. Polyester yorgan , kuş tüyü yorgan , yün yorgan veya ipek ile doldurulmuş olsun, derin ve kapsamlı temizlik için uygun proseslerimiz mevcuttur.

Neden Bulut Yorgan Yıkama ?

  • En güvenli şekilde ancak mümkün olan en iyi sonuçlarla yorgan yıkama sağlamak için yıkamadan önce yorgan etiketlerini dikkatlice kontrol ederiz. Çoğu ürün yıkanır, ancak bazen kuru temizleme en iyi seçenektir.
  • Derin ve profesyonel yıkama için büyük kapasiteli çamaşır makineleri. (Yıkarken serbestçe hareket etmeleri önemlidir.)
  • Özellikle dış yüzeylerini parlatmak için oksijence zengin Sağlık Bakanlığı onaylı şampuanlar kullanırız.
  • Tüylü ürünler için 3 aşamalı kurutma işlemi uygularız. 1. Tamburlu kurutma. 2. Yorganların tamamen kurutulmasını sağlamak için gece boyunca kurutma odasında bekletme.3.Maksimum ‘dolgu’ sağlamak için başka bir kurutma makinesini kullanırız.
  • Yün Yorgan ve Pamuk Yorganlarınızı büzülmeyi önlemek için asarak kurutma işlemi uygularız.
  • Polyester dolgulu yorganlarda 3 gün içerisinde teslim süremiz vardır.
  • Her zaman olduğu gibi Yorgan Yıkamada En Uygun Fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Yorganlarınızı mevsimlere göre değiştiriyor ve yeni ve temiz bir şekilde rafa kaldırmak mı istiyorsunuz; kendi başınıza veya çamaşır makinesine atarak yıkayamazsınız, çamaşır makineniz yeterince büyük değilse (en az 8 kg), Bulut Yorgan Yıkama olarak sizin için yıkayacağız.

Yorganları temiz ve alerjiden uzak tutmak için her 6 ayda bir düzenli olarak yıkamanızı ve temizlemenizi öneririz. Bununla birlikte, birçok insan bir 'Yaz' ve 'Kış' Yorganını değiştirdiğinden, herhangi bir aksi durum haricinde yıllık en az 2 kere yıkatmak önemlidir.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Ayrıca Yün yorgan içindeki yünleride çıkartarak yıkama hizmetimiz vardır. Esenyurt Yorgan Yıkama Fiyatları konusunda bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.