Hangi Tür Halıları Yıkıyorsunuz?

Fabrikamızda ayırt etmeksizin her tür halılar (Saf ipek, Nepal, Çin Halısı, El Dokuma Yün Halılar- Ladik, Isparta, Bünyan, Kayseri vb.- ile Step, Patchwork ,Shaggy halılar ) büyük titizlilikle hepsi ayrı ayrı yıkanmaktadır.

Afgan Halısı

1-AFGAN HALISI : Halı yıkama konusunda yıllarca çaba göstermiş olan firmamız Bulut Halı Yıkama, birçok metoduyla halılarınızın ilk gün ki gibi olması için çabalamakta. Uzman kadromuz halı yıkama konusunda kendisini geliştirmiştir. Özellikle Afgan Halısı Yıkama gibi ziyadesiyle zorlu olan süreçleri dahi en başarılı şekilde ve en üst düzey temizliğe ulaşacak seviyede tamamlamaktadır. CE sertifikası onayını almış olan tam otomatik makinelerimiz ve aynı zamanda ürünleriniz için özel geliştirilmiş olan temizlik ilaçlarımız her birini kirlerinden tamamen arındırabilecek potansiyeldedir.

Örnek vermek gerekirse Afgan Halısı Yıkama gibizorlu süreçlerde bile başarıya ulaşmakta olan ekibimiz hem halının orijinalliğinin bozulmamasına hem de kirlerinden tamamen ayrılması için özel bir çaba sarf etmektedir. Bu çabanın sonunda güzel sonuçlar elde etmekte siz müşterilerimizin sevgisini ve saygısını kazanmak için bizim en güzel fırsatımızdır.

İstanbul Afgan Halısı Yıkama

İstanbul içerisinde en hızlı şekilde halılarınızı sizden alarak tesisimize getiriyoruz. Tesisimizde en uygun şekilde onların temizlenmesini sağlayarak kirlerinden arındırıyoruz bu işlem sırasında makinelerimizin başında bulunan uzman kadromuz halılarınızın bir zarar görmesini engellerken özel temizlik ilaçlarımızda halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini üst düzey bir biçimde sağlıyor. El dokuma halıların yıkanması diğer halı türlerine yahut battaniyelere göre daha fazla özen gösterilmesi gereken süreçler arasına girdiği içinde kesinlikle uzman bir kadronun olması gerekiyor aynı zamanda kullanılan ilaçlarda zarar görmesini engelliyor. Afgan Halısı Yıkama da bu halılar arasında en çok özen gösterilmesi gereken süreçlerin başında geldiği için size en iyi şekilde yardımcı olabileceğimizi düşünmekteyiz.

Afgan Halısı Yıkama İstanbul

Halılarınızı sizden alıp temizleme işlemini de en uygun ve en özenli biçimde geçekleştirdikten sonra doğal yöntemlerle kuruması için gereken ilgiyi gösteriyoruz. Hemen ardından temizliğini sağladığımızdan emin olduğumuz halılarınızı kendimizden dahi uzak tutarak el değmeden paketleme sistemimizle paketliyor ve tekrardan size ulaştırmak üzere yola çıkartıyoruz.

Firmamızın İstanbul içerisinde her türlü temizlik işlemini en iyi şekilde yapmak gibi bir misyonu bulunmakta bu durumda müşteri memnuniyetini de sağlamak bizim için çok önemli olmaktadır.

taspinar-saf-yun-el-dokuma-hali-1 2-TAŞPINAR YÜN HALI YIKAMA :

Taşpınar halısı yıkama hizmetimiz, bulut halı yıkama farkı ile artık İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan tüm ilçelerinde hizmete girmiştir. Özellikle Sultan Gazi, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Beyoğlu gibi büyük semtler başta olmak üzere, bu semtlerin neredeyse tüm mahallelerine kadar kaliteli halı yıkama hizmetimizi götürmekteyiz.

İstanbul’un en büyük halı yıkama fabrikası olarak, yine İstanbul’da sadece bizde bulunan akıllı halı yıkama makinelerimiz sayesinde, sektörün zirvesindeki yerimizi başarılı bir şekilde korumaktayız. Üstelik CE belgesine sahip ve sağlık bakanlığından onaylı orijinal şampuanlar ve yıkama malzemelerimiz ile, müşterilerimizin sağlığını göz ardı etmeden halı yıkama hizmetimizi sürdürüyoruz.

İstanbul Taşpınar Halısı Yıkama

Taşpınar halısı yıkama işleminde en çok karşılaşılan problemlerden biri, bu nadide ve nadir halıların hassas yapılarından dolayı yıkama esnasında bozulması ya da özelliğini kaybetmesidir. Bu sebeple müşterilerimiz bu konuda bizlere endişelerini dile getirmektedirler.

Bulut Halı Yıkama fabrikası olarak müşterilerimizin içini bu yazımızda Taşpınar halısı için rahatlatmak istiyoruz. Halılarınızı sizlerden aldığımız bilgiler ve kendi incelemelerimiz doğrultusunda belirli sınıflara ayırıyor ve cinslerine göre yıkama işlemine tabii tutuyoruz.

Halı makinelerimiz akıllı teknolojiye sahip olduğu için, belirli tanımlı halıları seçebiliyor ve halının özelliğine göre yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede halılarınızda herhangi bir yıpranma veya özelliğini kaybetme durumunu elimine etmiş oluyoruz.

Taşpınar Halısı Yıkama İstanbul

Bulut halı yıkama fabrikası olarak, müşterilerimize daima güler yüzlü yaklaşıyor ve bizlere emanet ettikleri halılara gözümüz gibi bakıyoruz. Üstün teknolojili makinelerimiz sayesinde derinlemesine temizlik sağlıyor, yıkama sonrasında doğal yollarla kuruyor ve paketleyerek evlerinize kadar getirip teslim ediyoruz.

İstanbul’da zirvede yer alan firmamız, ayrıca uygun fiyat politikası ve farklı yıkama seçenekleri ile, tüm gelir gruplarına hitap etmektedir. Bu sayede herkes Bulut halı yıkama fabrikasının kalitesini görebilir.

Özellikle Taşpınar halısı yıkama gibi özel halılarınız için her zaman en iyi tercih, bizden yanadır. Halılarınızı yıkatmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız yeterlidir.

saf ipek halı

3- SAF İPEK HALI YIKAMA:

İpek, bütün kumaşların en kıymetlisi ve göz alıcı olarak bilinir. Neredeyse bütün dünyanın bildiği ve çok değer verdiği bu kumaşın haliyle ekstra bir özene ihtiyacı vardır. İpek bir kumaş olarak değerli olmasının yanı sıra bir de elde dokunarak halı haline getirildiğinde çok daha kıymetli ve temizlenmesi de bir o kadar zor bir ürün olmaktadır. Bu durumda elinizdeki halınızı kesinlikle güvenemeyeceğiniz bir firmaya teslim etmemeniz normaldir.

Biz İpek halı yıkama gibi pek zorlu süreçleri elimizden geldiğince en iyi şekilde yıkamaya özen gösteriyor ve bunun için çaba sarf ediyoruz. Bu halıların yıkanması konusunda seçilen temizlik ilacından, kullanılan makinelerin kalitesine ve ondan halıları yıkayacak olan çalışanların niteliğine kadar her birisi çokça önem arz etmektedir. Biz uzman kadromuzla bunu en iyi şekilde yaptığımızı düşünmekteyiz. Gerek kadromuz İpek halı yıkama hususuna gösterdiği özen olsun gerekse makinelerimizin CE sertifikalarına sahip ve halılarınız için özel yıkama metotları barındırıyor olması olsun her konuda eksiksiz bir şekilde yardım etmeye hazır bulunmaktayız.

İstanbul İpek Halı Yıkama

İstanbul içerisinde halılarınız için en uygun temizlik firması olduğumuzu düşünüyor ve bu konuda özenli bir çalışma yürütüyoruz. İpek halı yıkama konusunda verdiğimiz ustaca emeğin yanı sıra ilaçlarımızın ürünlerinize uygun belirleniyor olmasıyla da her konuda yardımcı olmayı amaçladığımızı söylemek isteriz. Kesinlikle halılarınızın orijinalliğinin bozulmaması ve yıpranmamasını sağlıyor aynı zamanda ilk aldığınız gün ki gibi temiz ve pak olmasını hedefliyoruz. Firmamızın bu politikası kesinlikle değişmemekte ve her daim müşteri odaklı hizmetlerimiz değişmemektedir.

İpek Halı Yıkama İstanbul

Sadece ipek halılarınız konusunda değil aynı zamanda her türlü battaniye ve halı yıkama gibi işlemlerinizde de yardımcı olmaktayız bu süreçte sizin hiç yorulmamanız ve gerekli vasıtanızın olmadığı gibi durumları da düşünerek halılarınızı sizlerden teslim alıyoruz ve gerekli bütün işlemleri tesisimize getirdikten sonra uygulamaya başlıyoruz. Halılarınızın en güvenli şekilde en temiz haline gelmesini sağladıktan sonra el değmeden paketleme işlemini de uyguluyoruz ve aldığımız adrese teslim ediyoruz Bu süreçte halılarınıza kendi elimizi bile sürmüyor ve temiz olduğundan emin oluyoruz.

Patchwork Halı

4-PATCHWORK HALI YIKAMA :

Patchwork halı yıkama hizmetimiz Bulut Halı Yıkama Fabrikamızda hizmetinize girmiştir. Artık Patchwork halılarınız için bizleri arayabilirsiniz. Bu şekilde özel halılarınız için, en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu tip özel halılarınız, normal halılarla aynı şekilde yıkanmadığından dolayı, çok dikkatli ve özenli bir şekilde cinsinin ve özelliklerinin tespit edilip ona göre uygun bir yıkama metodu benimsenmesi gerekiyor. Ayrıca Patchwork tipi halılar için özel ilaçların ve temizlik malzemelerinin kullanılması da ayrı bir önem taşımaktadır.

Bu yüzden deneyimli ve teknolojik gücü yüksek olan bir halı yıkama firması ile çalışmanızı öneririz.

Bulut halı yıkama fabrikası olarak, üstün teknolojiye sahip cihazlarımız ve CE belgesine sahip çeşitli ilaçlarımızla, sadece Patchwork halılarınız değil, tüm yerli ve yabancı halılarınız dahil olmak üzere tamamı için yıkama hizmeti vermekteyiz. Deneyimli personelimiz sayesinde önce halılarınızın cinsini doğru tespit ediyor, daha sonra iplik sistemini kontrol ediyor ve ona göre uygun bir yıkama metodu belirleyerek halılarınızı özenle dezenfekte ediyoruz.

İstanbul Patchwork Halı Yıkama

İstanbul’da özellikle Avrupa yakası ilçeleri ve mahalleleri olmak üzere halılarınızı yıkatabilmeniz için transfer ekiplerimiz hizmet için beklemektedir. Telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede sizlere hemen ekiplerimizi yönlendirip halılarınızı evinizden alarak yıkama fabrikamıza getirmekteyiz.

Örnek olarak Patchwork halı yıkama hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, ister halılarınızın cinsini kendiniz belirtin isterseniz bizler halılarınızı inceleyerek sizler için en uygun yıkama metodunu belirleyelim.

Bu sayede daha kaliteli ve daha uygun bir hizmeti bizden kolaylıkla almış olacaksınız.

Patchwork Halı Yıkama İstanbul

Bulut Halı Yıkama olarak, İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan tüm ilçelere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Tek Yapmanız gereken bizleri aramak.

Üstün teknolojiye sahip halı yıkama makinelerimiz ve CE belgeli temizlik malzemelerimiz ile, her halıya uygun hizmetimiz vardır. Bu sayede halılarınız yıkanma esnasında yıpranmaz ve eski tazeliğini ve ışıltısını daima korur. Ayrıca halılarınız için koruma hizmetimiz de vardır. Halı yıkama esnasında iplik yapısını bozmayacak şekilde ilaçlar kullanarak halılarınızın ömrünün azalmasının önüne geçiyoruz. Patchwork halı yıkama hizmetimize güvenebilirsiniz.

nepal halı 5-NEPAL HALI YIKAMA:

Nepal halı yıkama işi oldukça ciddi ve teferruatlı bir iştir. Birbiri içerisine geçmiş desenler ve renkler bulunduğundan dolayı, yıkama işlemi oldukça dikkatli bir biçimde yapılmalıdır. Ayrıca yıkama sürecinde uzman kişiler görev almalı ve iş hassasiyetle yürütülmelidir.

Bulut halı yıkama fabrikası olarak, Nepal halılar gibi cins ve hassas halıları özel yapay zekaya sahip makinalarımızda titiz bir şekilde yıkıyor, ayrıca uzman personelimiz ile sürecin başından sonuna kadar takipçisi olarak halılarınızın doğru bir biçimde yıkanmasını sağlıyoruz.

Üstelik, bu tarz özel ve narin halılar için kullandığımız şampuan ve ilaçlar, tamamen hassas halılar için üretilmiş ithal ve CE belgeli 1. Sınıf ürünlerdir. Bu sebeple halılarınızı bizlere güvenle emanet edebilirisiniz.

İstanbul Nepal Halı Yıkama

Bulut halı yıkama fabrikası olarak, İstanbul Avrupa Yakası olmak üzere tüm semt ve ilçelere hizmet vermekteyiz. Hali hazırda onlarca servis aracımız bulunmaktadır. Bu sebeple kısa sürede tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek potansiyele sahibiz. Bunun yanı sıra yıkama batlarımız geniş ve sayısı fazla olduğundan dolayı aynı anda onlarca müşterimizin halılarınızı yıkama ve kurutma imkanına sahibiz.

Bu özelliğimizle İstanbul’un en büyük halı yıkama fabrikası olma gururunu yaşıyoruz. Arkamızda binlerce mutlu müşterimiz, garantili, uygun fiyatlı ve güler yüzlü hizmetimizle, her türlü cins halılarınızı yıkamak için emrinizdeyiz. Nepal halı yıkama işlemleriniz için gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz.

Nepal Halı Yıkama İstanbul

Bulut halı yıkama ve dezenfektasyon firması olarak, bizlere web sitemizde yer alan iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlardan bağlanan müşterilerimiz whatsapp butonunu kullanarak direkt olarak bizlere mesaj yolu ile ulaşabilir.

Bunun haricinde web sitemizin hemen sol alt köşe kısmında yer alan mavi arama butonuna tıklayarak anında bizlere ulaşabilir ve halı yıkama işlemleri için talepte bulunabilir.

Özellikle Nepal halı yıkama gibi özel ve cins halılarınız için mutlaka bizleri tercih etmelisiniz. Üstün teknolojiye sahip cihazlarımı sayesinde sizlere üstün kalitede hizmet vermekteyiz.

milas halı6- MİLAS HALI YIKAMA:

Dünyaca unlu Milas halısı, el dokuması olması ve aynı zamanda bir sanat eseri olmasından dolayı kesinlikle yıkama esnasında zarar verilmemesi gerekmektedir. Milas bölgesinin el emeği göz nuru olan bu halısı aynı zamanda çok yumuşak bir yapıya sahip olduğu için kullanılan temizlik ilacının ona özel olması önemlidir. Milas halısı yıkama hususu ziyadesiyle ince bir konudur. Halıyı yıkayan ekibin kesinlikle bu konu hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Aynı zamanda Milas halısı yıkama işlemi eğer tam otomatik makinelerle yapılacaksa o makineler CE sertifikası onayını almış olması gerekmektedir. Makineleri kullanmak hususunda da hem ekibin bilgili olması hem de temizlik ilacının tamamen halının orijinalliğine zarar vermeyecek düzeyde olması gerekmektedir. Kirlerin çıkartılması hususu da bu halılar için uzun süren bir işlemdir ve bu süreç sabırla takip edilmelidir.

İstanbul Milas Halısı Yıkama

İstanbul içerisinde Milas halıları konusunda uğraş isteyen bu süreci layıkıyla yerine getiren sayılı firmalardan bir tanesi olduğumuzu ve gerekli olan CE sertifikası almış tam otomatik makinelerimizle, alanında uzman ekibimizle her daim size yardımcı olmaya hazır olduğumuzu düşünüyoruz. İşimizi yaparken bunun bizim için ekmek teknesi olduğumuzu biliyor ve müşterilerimizi kaybetmemek adına da elimizden geleninde ötesinde bir çaba sarf etmeye özen gösteriyoruz. Ürünlerinizin yıkanması konusunda her daim bize olan güveninizi boşa çıkartmamak da en çok önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Milas Halısı Yıkama İstanbul

Halılarınızın yıkanması konusunda kesinlikle sizleri yormuyor ve bu konuda gereken bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Sizden halılarınızı alıyor ve ardından bütün işlemleri adım adım takip ederek tamamlıyoruz. Kuruma işleminden hemen sonra halılarınızı el demeden paketliyor ve size teslim etmek üzere yola çıkartıyoruz. Teslim alma, yıkama, kuruma ve paketleme işlemlerinin her birini özenle takip ediyoruz ve kesinlikle hiçbir ayrıntısını atlamadan Milas halısı yıkama konusunda uğraş veriyoruz. Emeklerimizin, halılarınızı güzelleştirmesini bir misyon olarak görüyoruz. Evinizin en güzel kısımlarında yer edecek olan bu halılarınızı sizlerin gönül rahatlığı ve güven ile kullanmanız için bu işi yapıyor ve bundan memnun oluyoruz.

ladik halı 7-LADİK HALISI YIKAMA:

Bulut Halı Yıkama ailesi olarak sürekli yoğun olduğunuz dönemlerde temizliğinize bir nebze de olsun yardımcı olabilmek adına sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Halılarınızın gerekli koşullar sağlanarak profesyonelce temizlenmesi ardından kurutma işlemi konusunda çok hassas ve özenli davranmaktayız. Özellikle Ladik halı yıkama gibi ciddi konularda en yoğun çabayı sarf etmek ve onların hiçbir şekilde görüntüsünden ve güzelliğinden bir şey kaybetmeden ilk dokunduğu günlerde ki haline getirmeye uğraş vermek işimiz gereği uzmanlık alanlarımız arasındadır. Halılarınızın firmamızda bütün kirlerinden ve tozlarından arınacağından emin olabilir ve bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Ürününüzün emin ellerde olduğundan bütün yıkama, kurutma işlemlerinin sürekli olarak takip edileceğinden ve tekrar size teslim edildiğinde göz kamaştıran görüntüsüyle gönlünüzü fethedeceğinden emin olabilirsiniz.
Ladik halı yıkama gibi ciddi bir uğraş ve efor gerektiren yıkama işlemlerine vakit ayıramıyor ve en güvenli firmaya teslim etmek istiyorsanız bu konuda ki uzman kadromuzla sizlere yardımcı olabileceğimizi düşünmekteyiz.

İstanbul Ladik Halı Yıkama

İstanbul içerisinde halılar gibi taşınması ve yıkanması zor ürünlere sahipseniz ve bunları nasıl temizleyeceğinizden yahut temizleteceğinizden emin değilseniz size destek olmaya ve bu sorununuzu çözmek için koşmaya hazırız. Halılarınızı büyük bir özenle ve uzman bir kadroyla yıkayacağımızdan emin olabilirsiniz. CE sertifikalı tam otomatik makinelerimizle Ladik halı yıkama gibi zorlu işlemlerin dahi en iyi şekilde üstesinden gelebilmekteyiz. Halılarınıza özel temizlik ilaçları kullanarak onların hiçbir sorun yaşanmadan temizlenmesini sağlamakta ve sizlere teslim etmekteyiz.

Ladik Halı Yıkama İstanbul

Halılarınızı taşımayı ve onları yıkamayı götürmeyi kesinlikle düşünmenize gerek yok. Ekibimizle birlikte geliyor halılarınızı sizlerden alıyor ve özenle yıkadıktan sonra, kurutma işlemini de tamamlıyoruz. Hemen ardından el değmeden paketleme sistemimizle kendi ellerimizi dahi halılarınıza sürmeden ve temizliği konusunda hiçbir ödün vermeden tekrardan adresinize teslim ediyoruz. Hiçbir konuda aklınızda soru işareti bırakmayacak bir çalışma sergilemeye uğraşıyor ve ürünlerinizi en temiz, en parlak haline getirmeyi kendimize vazife ediniyoruz. İstanbul’un hareketli atmosferinde sizleri bu konuda yormamak adına yapılması gereken bütün işlemleri düzeyli bir şekilde tamamlıyoruz.

kayseri halısı

8-KAYSERİ HALISI YIKAMA:

Kayseri halısı, dokuma işlemi dolayısıyla yıkanırken pür dikkat olunması gereken bir halı cinsidir. Birçok halının aksine onu yıkamak ve kirlerini çıkartmak zorludur. Orijinalliğinin bozulmaması için hem yumuşak bir şekilde bu işlem gerçekleştirilirken hem de kirleri çıkartmak için doğru noktalarda sert olmak gerekmektedir. Bu yüzden birçoğumuz onları en iyi şekilde yıkayacak firma konusunda kararsızlığa düşüyor ve kime emanet edeceğimiz konusunda emin olamıyoruz. Bu konuda size yardımcı olmak için hem ekibimizden hem de makinelerimizden bahsettiğimiz bu içeriğin yararlı olacağını düşünüyoruz.

Biz Kayseri halısı yıkama işlemini elimizden geldiğince özenle ve tamamen otomatik makinelerimizle yapıyoruz, halılar konusunda ekibimizin bilinçli olması ve makinelerin çalışma prensibini ayarlaması da halının türü ve cinsine göre özel olarak yıkanmasını sağlıyor. Aynı zamanda halılarınıza uygun ve özel olarak temizlik ilaçlarımızı kullanarak en üst düzeyde temizliği, tamamen halılarınıza zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Halılarınızın sizin için değerini biliyor ve buna göre davranmayı kendimize bir görev ediniyoruz.
Kayseri halısı yıkama da bu işlemler arasında uğraş verdiğimiz ve en iyi şekilde yıkandığından emin olduklarımızdan bir tanesi. Halılarınızın temizliği konusunda ve yaptığımız işe en yüksek çabayı gösterdiğimize emin olabilirsiniz.

Kayseri Halısı Yıkama İstanbul

İstanbul içerisinden kesinlikle sizleri hiç yormadan Kayseri halılarınızı alıyor ve en iyi şekilde temizlemek için gerek makinelerimizi gerek kadromuzu olsun tümünü seferber ediyoruz. Halılarınızın en iyi şekilde yıkandığından emin olmak için yıkama sonrası kontrol işlemini de gerçekleştiriyoruz. Kayseri halılarınız için İstanbul içerisinde güvenebileceğiniz bir temizleme firması arıyorsanız onun biz olduğumuzu iddia ediyoruz. CE sertifikası onaylı olan makinelerimizle onların doğallığını kaybetmeden temizlenmesini sizin kadar önemsiyor ve bu konuda en iyi uğraşı gösteriyoruz.

İstanbul Kayseri Halısı Yıkama

Kayseri halısı yıkama işlemi ve son kontrolü de bittikten sonra onları doğal bir şekilde ürününüz zarar görmeden kurutuyoruz. Kurutma işleminin ardından el değmeden halılarınızı size teslim etmek üzere paketliyor ve sizin bu süreçte yorulmamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Halılarınızı aldığımız konum olan sizlere teslim ediyoruz.

ısparta el halısı9-ISPARTA ELDOKUMA :

Isparta halısı yıkama işi, özellikle narin ve hassas bir halı cinsi olduğundan dolayı, oldukça dikkatli ve uzman eller vasıtasıyla yapılması gereken bir iştir. Diğer halılarda olduğu gibi standart bir iplik ve saçak yapısına sahip olamayan bu halılar, özenli ve dikkatli bir biçimde temizlenmeli, ayrıca kurutma işlemi de doğal yollarla güneş ışığında yapılmalıdır.

Bulut halı yıkama ve dezenfektasyon firması olarak, üstün teknolojiye sahip cihazlarımız ve kaliteli temizlik ürünlerimizin yanı sıra uzman ekibimiz ile, siz değerli müşterilerimiz Isparta halısı gibi önemli ve değerli halılarını en güvenli şekilde ve garantili bir biçimde yıkıyoruz.

İstanbul Isparta Halısı Yıkama

Özellikle İstanbul’un Avrupa Yakası’nın tamamına halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, yolluk yıkama, halı tamir, bakım ve onarım gibi birçok hizmeti sunmaktayız.

Tabi ki bu hizmetlerimiz arasında en önemlisi Isparta halısı yıkama gibi cins halı yıkama ve dezenfektasyon işlemleridir. Çünkü bu tip halılar zor bulunduğundan ve el dokuması olduğundan dolayı oldukça hassas ve narin halılardır. Dolayısıyla dikkatli bir biçimde halının özellikleri ve iplik yapısı tespit edilmeli, daha sonra düzgün ve uyumlu bir yıkama gerçekleştirilmelidir.

Bu sebepten dolayı uzman ve nitelikli bir ekibe sahibiz ve üstün teknolojili makinelerimizle sizlere garantili cins halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Isparta Halısı Yıkama İstanbul

İstanbul’un en büyük halı yıkama fabrikalarından biri olarak, halı yıkatma işlemleriniz için emrinizdeyiz. Üstelik ücretsiz servis araçlarımız sayesinde, bizlere ulaştığınızda evinize kadar gelerek halılarınızı sizlerden teslim alıyor ve yıkama işleminden sonra paketleyerek tekrardan evlerinize kadar teslim ediyoruz.

Halı yıkama işlemleriniz için web sitemizde yer alan iletişim hatlarından bizlere ulaşabilir ya da whatsapp hattımızdan bizlere mesaj yazarak Isparta halısı yıkama talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı bir şekilde halılarınızı servis araçlarımızla ücretsiz bir şekilde alarak yıkama işlemini en uygun fiyatlarla gerçekleştireceğiz.

hereke halısı10-HEREKE HALISI YIKAMA:

Hereke Halısı yıkama diğer halılıları yıkamaktan çok daha zahmetli ve çok daha uğraş verilmesi gereken bir iştir. Hereke halısının ham maddesi ipek, yün ve pamuktur bu kumaşların göre orijinalliğinin bozulması ihtimalini barındırır. Onların orijinalliğinin bozulmaması için gerek yıkayan ekip olsun gerekse kullanılan makineler olsun en üst düzeyde olmak zorundadır. Bulut Halı Yıkama firması olarak bizlerin sahip olduğu uzman ekip kadrosu bu işi en ince detayına kadar özenerek yapmaktadır. Aynı zamanda kullandığımız makinelerimiz CE sertifikasına sahip ve halılarınıza kesinlikle zarar vermeyecek düzeydedir.

Sadece iyi bir ekip ve kaliteli bir makine Hereke Halısı yıkama işlemi için yeterli olmamaktadır. Aynı zamanda halılara uygun bir temizlik ilacının belirlenmesi de bu süreçte ziyadesiyle dikkat edilmesi gereken bir husustur.

İstanbul Hereke Halısı Yıkama

İstanbul içerisinde el dokuma ve göz bebeği halılarınızın yıkanması için uygun bir firma arıyorsanız bu konuda en iyi seçeneğin biz olduğumuzu düşünüyoruz. Çünkü halılarınızın yıkanması için ziyadesiyle özen gösteren bir ekibimiz ve aynı zamanda kaliteli ve CE sertifikası onaylı makinelerimiz onları yıkamak için en uygun ikiliyi oluşturuyor. Ekibimiz halılarınızı sadece makinelerde yıkanması için bırakmıyor olası bir sorun için de sürekli makinelerin başında durarak bir zarar görmesini de engelliyor. Halılarınızın bu süreçte en uygun şekilde temizlenmesi için ve zarar görmemesi için ekstra bir dikkat ile yaklaşıyoruz.

Hereke Halısı Yıkama İstanbul

İstanbul içerisinde sürekli olarak hareket halinde olduğunuz için halılarınızı yıkayamıyor olabilirsiniz, işte bu süreçte sizi kesinlikle yormayacak sistemimizle ayağınıza kadar geliyor ve halılarınızı sizden alıyoruz hemen ardından Hereke Halısı yıkama gibi temizliğinin daha da özenle yapılması gereken bütün ürünlerinizi uygun temizlik ilaçlarıyla yıkıyor ve doğal kurutma yöntemimizle kurutuyoruz. Daha sonrasında onlara ellerimizi dahi sürmeden paketleme sistemimizle paketliyor ve kendi ellerimiz dahil bütün dış etkenlerden onları koruyoruz. Kesinlikle hiçbir sorun yaşanmadan sizlerden aldığımız adrese yeniden teslim ederek bütün işlemleri sonuçlandırıyoruz. Halılarınızı ilk gün ki temiz haline getirmeyi ve aynı zamanda sizlerin de sevgisini kazanmayı kendimize bir misyon ediniyoruz.

deri halı11-DERİ HALI YIKAMA:

Deri halı yıkama çok dikkat edilmesi gereken ve özen isteyen bir süreçtir. Kullanılan makinelerin kaliteli ve CE belgeli olması gerekmekte aynı zamanda kurutma işlemi de doğal bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Makinelerin başında duran ekibin en iyi şekilde bunu biliyor ve dikkat ediyor olması da önemli unsurlardan bir tanesidir. Bu işte en iyinin biz olduğumuzu iddia ediyoruz ve bir halıya gösterilmesi gereken en iyi özeni gösterdiğimizi düşünüyoruz. Bize gönderdiğiniz halılarınız kirlerden tamamen arınmış, tertemiz olmuş bir biçimde size geri gönderilmektedir. El değmeden paketleme sistemimiz, tam otomatik yıkama aletlerimiz ve doğal kurutma sistemimizle de hiçbir zarar görmeden temizlenmektedir.

İstanbul Deri Halı Yıkama

İstanbul üzerinde bu işi bizden daha iyi ve daha iddialı bir biçimde yapan başka bir firma daha olduğunu düşünmüyoruz. Kullandığımız makinelerden, paketleme metoduna ve kurutma tekniğimize kadar Deri halı yıkama konusunda bir numaralı ekip biziz. Halılarınızın en ufak bir sorun olmadan yıkanacağından ve siz hiç yorulmadan tertemiz yıkanıp size teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Evinizin en değerli parçalarından olan halınızın asla hor kullanılmayacağından ve temizlenirken ziyadesiyle özen gösterileceğinden emin olabilirsiniz. İş ahlakımız gereği yaptığımız işte bir numara olmaya çabalamaktayız ve çabalarımızın sonuç verdiğini de siz müşterilerimizden duymaktayız.

Deri Halı Yıkama İstanbul

İstanbul’da ki birçok firmanın metot ve tekniklerimizden henüz haberi dahi yokken sektöre getirdiğimiz yeniliklerle göz önüne çıkmaktayız. Deri Halı Yıkama konusunda gösterdiğimiz özene, aldığımız geri dönüşlere bakarak söylemeliyiz ki, bu şehirde bu işe gereken özeni en iyi şekilde gösteren firma biziz. Halılarınızın evinizin içerisinde adeta temizlikten parlamasını sağlıyoruz. Göz alıcı renkleriyle ve temizlikten her bir parçasının parlamasıyla sizin dahi gözünüze eskisinden daha hoş gelmesini sağlıyoruz. Yeni halı almak isteyenlerin sebeplerinden bir tanesi olan kir problemi bizim firmamızda çözüldüğü taktirde emin olunuz ki yeniden farksız bir halınız olacak. Eski halınız gözünüze birçok yeni halıdan daha güzel görünecek. Bu işin özenerek yapılması gerektiğinin farkındayız ve sizin de en iyi firmayı aradığınızı düşünüyoruz. Eğer halılarınızın yıkanması sizin için de önemli bir husus ise emin olun doğru yerdesiniz.

ÇİN HALISI 12-ÇİN HALISI YIKAMA:

Halılarınızın özenle yıkanmasını önemsediğinizi biliyoruz ve bu konuda size üst düzey hizmetlerimizle yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz. Bulut Halı Yıkama ailesi olarak gerek profesyonel kadromuz olsun gerek CE sertifikasını almış tam otomatik makinelerimiz olsun tamamıyla hizmetinizdeyiz. Hiçbir sorun yıkanmadan halılarınızın temizlenmesini ve bu süreçte sizin hiç yorulmamanızı misyon ediniyoruz.

Çin halısı yıkama gibi ziyadesiyle zorlu işlemler dahi ekibimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar yapılmaktadır. Çin halısı yıkama işleminden özel olarak bahsetme sebebimiz bunun bir el dokuma halı olmasıdır ve el dokuma halıları yıkarken kullanılan materyallere yüksek derecede bir özen gösterilmelidir. Halılarınızın yıkanma işlemi sırasında, kurutma işlemi sırasında ve özellikle ilaçlama işlemi sırasında hiçbir şekilde orijinalliğinin bozulmaması bizim en çok dikkat ettiğimiz husustur.

Halılarınızın, bizimleyken güvende ve temiz olduğundan emin olabilirsiniz.

İstanbul Çin halısı yıkama

Farkındayız ki İstanbul çok yoğun ve hareketli bir şehir bazen öyle zamanlar oluyor ki halılarınızın temizlenmesi ve her türlü kullanıma bu yoğunluğun içerisindeyken hazır olması gerekiyor. Bu gibi durumlarda vaktinizden kesinlikle ödün vermenize gerek olmadan sizlerin evinden halılarınızı teslim alıyor ve hemen ardından gerekli işlemleri halılarınıza uygulamaya başlıyoruz. Teslim alma sürecinde hiçbir şekilde bir yerden bir yere kadar hareket etmenize gerek olmadan biz geliyoruz. Halınız hangi türde olursa olsun gereken bütün özeni gösteriyor ve size tertemiz bir şekilde tekrar veriyoruz.

Çin halısı yıkama İstanbul

Çin halısı yıkama konusunda birçok firmaya güvenemiyor olabilirsiniz ancak biz İstanbul içerisinde sizin bu hizmet gereksiniminizi karşılayabileceğimizi düşünüyoruz. Halılarınızı sizden teslim aldıktan sonra tesisimize getiriyoruz, uzman kadromuzun incelmesinin ardından halınıza en uygun temizlik ilacını belirliyor ve CE sertifikası bulunmakta olan tam otomatik makinelerimizle onların temizlenmesini sağlıyoruz. Bu süreçte makinelerimizin başından ayrılmıyor ve olası her durumda halılarınızın korunmasını sağlıyoruz. Temizlik konusunda en son işlemimiz olan doğal kurutma yöntemimizle halılarınızı kurutuyor ve son haline getiriyoruz. Hemen sonrasında ise el değmeden paketleme işlemimizle halılarınıza kendimiz dahi elimizi sürmüyor ve aldığımız adrese tekrardan teslim ediyoruz.

bünyan13-BÜNYAN HALISI YIKAMA:

Bulut Halı Yıkama firması olarak gayemiz bütün İstanbul’un halı, battaniye ve benzeri yıkama işlerine koşuşturmak aynı zamanda müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktır. Bu bahsettiğimiz işlemlerimizin arasında el dokuma halıların da yıkanması bulunmaktadır. Birçok üründen daha özel olan bu halılar hem paha hem de manevi değer olarak çok önemlidir. Temizlikleri için üst düzey bir çaba gerekmekle beraber özel temizlik ilaçlarının kullanılması da bu durumda şarttır.Bu halılarda kendi aralarında birçok sınıfa ayrılmaktadır bunlardan bir tanesi olan Bünyan halısı da ziyadesiyle güzel ve özel bir halıdır. Bünyan Halısı Yıkama hususu epeyce zorlu ve özenle aşılması gereken bir süreçtir.İstanbul

Bünyan Halısı Yıkama

İsanbul içerisinde CE sertifakasını almış bulunmakta olan makinelerimizle, sizler için Bünyan Halısı Yıkama konusunda iyi bir seçim olduğumuzu söylemek isteriz. Bu makinelerimizin hem kullanımı konusunda hem de halılarınız konusunda bilgili olan ekibimizle kesinlikle sizin aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak biçimde çalışmalar yapmaktayız. Halılarınıza özel hazılardığımız temizlik ilaçlarımız aynı zamanda onları yıkarken kullandığımız özel metotlarımızla zarar görmemelerini sağlamak ve en iyi şekilde temizlenmelerini sağlamak birincil amacımızdır. Halılarınıza özenli davranmak ve onları gerçekten en iyi şekilde temizleyerek ilk gün ki hallerine kavuşturmak bizim için çok önemlidir. Çünkü firmamız bu konuda müşterinin sevgisini ve saygısını kazanmak onu kaybetmemek için çok çabalamaktadır.

Bünyan Halısı Yıkama İstanbul

İstanbul’un hararetli ve sürekli hareketli bir şehir olduğunu biliyoruz ve bu durumda halılarınızı yıkamaya onları temiz tutmaya vaktiniz olamayabiliyor. Biz sizin için onları en iyi şekilde yıkamaya ve tertemiz yapmaya gayret sarf etmekteyiz. Bünyan Halısı Yıkama gibi profesyonellik isteyen unsurlarda dahi size en iyi hizmeti verebileceğimizi iddia ediyoruz. Firmamızın bu konuda ki çabaları aynı zamanda ulaşım işlemleri için de geçerlidir İstanbul’un her neresinde olursanız olun sizlerden halılarınızı teslim alıyor en iyi şekilde yıkanmasını sağlıyoruz, ardından kurutma işlemine geçiyor ve bu işlemin de ardından el değmeden paketleme işlemini de yapıyoruz. Son olarak tertemiz bir biçimde evinizin kıymetlisi olan halılarınızı sizlere teslim ediyoruz.

bambu-1017-312_zoom 14-BAMBU HALI YIKAMA:

Bambu halı yıkama işi, oldukça titizlik ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken işlerden biridir. Oldukça hassas ve bir o kadar da narin olan bambu halılar, uzman ellere teslim edilmeli ve mümkünse tam otomatik hassas makinalarda düşük devirlerde ve düşük sıcaklıklarda yıkanmalıdır.

Aksi halde bambu halılar zarar görebilir ve özelliklerini kaybedebilir. Bu da müşterilerimizin istemeyeceği bir durumdur. Bu sebepten dolayı Bulut Halı Yıkama fabrikası olarak müşterilerimizin yıkama talebinde bulunduğu bambu halıları dikkatli ve garantili bir biçimde yıkıyoruz. Bambu halı yıkatma işleriniz için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bambu Halı Yıkama İstanbul

Bulut Halı Yıkama fabrikası olarak, İstanbul halı yıkama sektöründe lider konumdayız. Bunun altında yapay zekaya sahip profesyonel makinelerimiz, CE belgeli ve organik yıkama ilaçları kullanarak yıkama hizmeti vermemiz yatmaktadır.

Ayrıca müşterilerimize ücretsiz servis aracımızı gönderiyor ve halılarınızı evlerinizden teslim alarak yıkama sonrasında tekrardan halılarınızı sizlere teslim ediyoruz. Halılarınız güvenle bizlere teslim edebilirsiniz. Uzman kadromuz sayesinde sizlere en üstün düzeyde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Ayrıca hizmetlerimiz garantilidir ve piyasaya göre en uygun tarifeden ücretlendirilir. Bu sebepten dolayı gönül rahatlığı ile halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Özellikle Bambu halı yıkama gibi özel halılarınız için özel hizmet vermekteyiz.

İstanbul Bambu Halı Yıkama

Bulut Halı Yıkama olarak, İstanbul’un Avrupa Yakası’nın tamamı olmak üzere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakasının tüm semtleri ve mahalleleri olmak üzere her köşesinden bizleri arayarak halı yıkama talebinde bulunabilirsiniz.

Bambu halı yıkama hizmetimiz, sektörün en iyisi ve en kalitelisidir. Halı hizmeti almak için bizleri web sitemizde yer alan iletişim hatlarımızdan ya da whatsapp butonuna tıklayarak anında bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca mobil cihazlardan web sitemize bağlanan müşterilerimiz, hemen sol altta yer alan mavi arama butonuna tıklayarak bizlere anında ulaşabilir ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilir.

Bazı Koltuk ve Yatak Yıkama Örneklerimiz

Koltuk Yıkama-1 Koltuk Yıkama-1
Koltuk Yıkama-2 Koltuk Yıkama-2
Koltuk Yıkama-3 Koltuk Yıkama-3
Koltuk Yıkama-4 Koltuk Yıkama-4
Koltuk Yıkama-5 Koltuk Yıkama-5
Koltuk Yıkama-6 Koltuk Yıkama-6
Koltuk Yıkama-7 Koltuk Yıkama-7
Koltuk Yıkama-10 Koltuk Yıkama-10
Koltuk Yıkama-11 Koltuk Yıkama-11
Koltuk Yıkama-12 Koltuk Yıkama-12
Koltuk Yıkama-13 Koltuk Yıkama-13
Koltuk Yıkama-14 Koltuk Yıkama-14
Koltuk Yıkama-15 Koltuk Yıkama-15
Koltuk Yıkama-17 Koltuk Yıkama-17
Koltuk Yıkama-18 Koltuk Yıkama-18
Koltuk Yıkama-19 Koltuk Yıkama-19
Koltuk Yıkama-20 Koltuk Yıkama-20
Koltuk Yıkama-21 Koltuk Yıkama-21
Koltuk Yıkama-22 Koltuk Yıkama-22
Koltuk Yıkama-23 Koltuk Yıkama-23
Koltuk Yıkama-24 Koltuk Yıkama-24
Yatak yıkama-8 Yatak yıkama-8
Yatak yıkama-9 Yatak yıkama-9
Yatak yıkama-16 Yatak yıkama-16

ÖZEL HALILAR

Afgan Halısı Afgan Halısı
Bambu Bambu
Bünyan Bünyan
Çin halısı Çin halısı
Deri halı Deri halı
Hereke Hereke
Isparta El Halısı Isparta El Halısı
Kayseri Halısı Kayseri Halısı
Ladik Halı Ladik Halı
Nepal Halı Nepal Halı
Patchwork Halı Patchwork Halı
Saf İpek Halı Saf İpek Halı
Taşpınar Yün Halı Taşpınar Yün Halı
BULUT VİDEO-1
BULUT VİDEO-2
HALI YIKAMA ÖNEMLİ TESPİTLER

SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe sebebi bilinmemekle birlikte sıcak su kullanımı yok, oysa tüm tekstil ürünleri ya sıcak, ya da ılık suyla yıkanır. Ayrıca tüm tekstil temizleyici ürünleri ve

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Birçok ev hanımı profesyonel halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde yarattığı fark karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.Bunun ana sebebi; ortalama bir evde bile halıların

HANGİ HALI YIKAMACI

Son yıllarda içinde evimizin dış kapısına baktığımızda o kadar çok halı yıkama işi yapan firmanın magnetini görürüz ki. Eline fırça alan, normalde trafiğe bile çıkmasında

KUYU SUYU İLE HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe en önemli sorunlardan biri kuyu suyu kullanımıdır. Günümüzde birçok halı yıkama firmasının veya kendini halı yıkama firması olarak gösteren

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR

Halı yıkama fiyatları, hizmet kalitesini oluşturan birçok faktörün etkisiyle belirlenir. Bu makalede , fiyatlar arasındaki farklılıkları ve nedenlerini açıklamaya çalıştık.

DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ

Günümüzde artık her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelmiştir.

FASON HALI YIKAMACILAR

Hepimizin bildiği üzere özellikle bahar ayları olmak üzere kapılarımıza, posta kutularımıza ve apartman girişlerine onlarca halı yıkama yerine ait yüzlerce broşür veya kapımıza magnet bırakılmaktadır.

HALI YIKAMADA HAVUZ SİSTEMİ

Halı yıkama firmalarının lekeyi üzerinde zahmet çekmeden çıkarmak ve çözüm almak için uyguladıkları, ayrı ayrı evlerden alınan halıların aynı havuz içinde bekletilmesi yöntemidir.

TEKNİKLER

Halı Yıkama Teknikleri: Günümüzde Profesyonel Halı Yıkama yapmayan halı yıkama firmaların kullandığı üç tip halı yıkama tekniği vardır.