Fatih Stor Perde Yıkama

Fatih Stor Perde Yıkama

Evlerimizi daha şık ve ferah gösteren ürünler arasında yer alan stor-zebra perdeler, tasarımları ve pratik kullanımları ile gün geçtikçe daha fazla kullanılıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte kumaş ve renk seçenekleri artan stor perdeler, kullanım kolaylığı sağlarken, stor perde temizliği zor olduğu için kişisel tercihlerde hanımlarda soru işaretleri oluşturmaktadır.

Stor Perde Yıkama Fatih

Fatih Stor Temizleme merkezi olarak stor perde temizliği ve zebra perde temizliği uzman kadrosu ve bütünsel hizmeti sayesinde soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Fatih Zebra Yıkama Merkezi müşterilerine stor ve zebra perdelerini 6 ayda bir veya yılda en az bir kez yıkatmalarını önerir. Adresinize gelip söker ve temizledikten sonra perdelerinizi de aynı şekilde yerlerine yerleştirir.

Zebra stor perde yıkama süresi normal şartlarda 1 iş günüdür.Stor perdelerinizi ana fabrikamızda en hijyenik koşullarda yıkıyor, toz ve kirden tamamen arındırıyoruz. Yıkama işleminden sonra fanlarla kurutulan perdeleriniz buhar işlemi ile ütülendikten sonra paketlenir ve müşteri adresine teslim edilmek üzere yola çıkarılır.

Zebra Perde Yıkama

Perde temizliği, Store perde yıkama, Zebra perde yıkama, Stor perde temizliği, Jaluzi perde temizliği,Stor yıkama konusunda firmamız %100 müşteri memnuniyeti hedefler.Bu amaçla faaliyet gösteren ve bölgesinin en önde gelen firması olan Bulut Stor-Zebra Temizlik Merkezi’nin geniş hizmet yelpazesinden yararlanmak artık çok daha kolay.

Stor Perde Yıkama Fiyatları

İnternet sitemizin alt kısmında bulunan kolay arama tuşlarıyla bize ulaşabilir Stor perde yıkama fiyatları 2022, Stor perde yıkama fiyat hesaplama, Zebra perde yıkama fiyatları, Stor yıkama fiyatları ve Stor perde yıkayan yerler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp