Bakırköy Stor Perde Yıkama

stor perde yıkama-1Bakırköy Stor Perde Yıkama

Evlerimizi daha şık ve ferah gösteren ürünler arasında yer alan stor-zebra perdeler, tasarımları ve pratik kullanımları ile gün geçtikçe daha fazla kullanılıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte kumaş ve renk seçenekleri artan stor perdeler, kullanım kolaylığı sağlarken, stor perde temizliği zor olduğu için kişisel tercihlerde hanımlarda soru işaretleri oluşturmaktadır.

Stor Perde Yıkama Bakırköy

Bakırköy Stor Temizleme merkezi olarak stor perde temizliği ve zebra perde temizliği uzman kadrosu ve bütünsel hizmeti sayesinde soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bakırköy Zebra Yıkama Merkezi müşterilerine stor ve zebra perdelerini 6 ayda bir veya yılda en az bir kez yıkatmalarını önerir. Adresinize gelip söker ve temizledikten sonra perdelerinizi de aynı şekilde yerlerine yerleştirir.

Zebra stor perde yıkama süresi normal şartlarda 1 iş günüdür.Stor perdelerinizi ana fabrikamızda en hijyenik koşullarda yıkıyor, toz ve kirden tamamen arındırıyoruz. Yıkama işleminden sonra fanlarla kurutulan perdeleriniz buhar işlemi ile ütülendikten sonra paketlenir ve müşteri adresine teslim edilmek üzere yola çıkarılır.

Zebra Perde Yıkama

Perde temizliği, Store perde yıkama, Zebra perde yıkama, Stor perde temizliği, Jaluzi perde temizliği,Stor yıkama konusunda firmamız %100 müşteri memnuniyeti hedefler.Bu amaçla faaliyet gösteren ve bölgesinin en önde gelen firması olan Bulut Stor-Zebra Temizlik Merkezi’nin geniş hizmet yelpazesinden yararlanmak artık çok daha kolay.

Stor Perde Yıkama Fiyatları

İnternet sitemizin alt kısmında bulunan kolay arama tuşlarıyla bize ulaşabilir Stor perde yıkama fiyatları 2022, Stor perde yıkama fiyat hesaplama, Zebra perde yıkama fiyatları, Stor yıkama fiyatları ve Stor perde yıkayan yerler hakkında bilgi alabilirsiniz.

k_10112333_why_us

Bakırköy Stor Perde Yıkama Tavsiye:

1-2007 yılından itibaren sektörde adını duyurmaya başlamış olan Bulut Halı Yıkama Fabrikası olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi amaçlamıştır.

2-Müşteri memnuniyetini ön planda tutduğumuz işimizde yıllardır Bakırköy'de binlerce mutlu müşteri kazandık.

3-Halılarınızı, Stor Perdelerinizi, Yorgan-Battaniyelernizi, Koltuk-Yatak Takımlarınızı özenle temizleyerek en kısa sürede teslim ediyoruz.

4-Tüm Makine Parkurumuz son sistem makinelerle donatılmış olup , halı, yorgan, battaniye,stor perde gibi tüm ürünler tek tek ,özelliğine uygun şampuanlarla yıkanmaktadır.

5-İstanbul çapında hemen hemen tüm ilçelerdeki şubeleriyle sizlere hizmet veren İstanbul'un en büyük yıkama fabrikası.

Bakırköy Yorgan Yıkama

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp