Bakırköy Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

Gün içerisinde ne kadar yorulursanız yorulun bu yorgunluğu tertemiz bir yorgana sarılarak uyumak sizi anında rahatlığa ulaştırırır. Ama o yorgan temiz değilse kokuyorsa bırakın rahatlamayı gün içerisinde yorgunluğunuza birkaç kat daha yorgunluk katar.

Yorgan yıkamaya alışkın değilseniz bu konuda yalnız değilsiniz, Yapılan araştırmalara göre İstanbulda yaşayan insanların yarıya yakını ne yazıkki yorganını hiç yıkamadı veya yıkatmadı.Bununla birlikte, yorganınızı temiz tutmak çok önemlidir ve birçok faydası vardır. Toz akarlarını uzak tutar ve gözlerinizi ve burnunuzu tahriş edebilecek alerjenleri en aza indirmeye yardımcı olur.

Eğer yorganınızı yıkatma zamanının geldiğini düşünüyorsanız Bakırköy Yorgan Yıkama Firması hizmetinizde. Yorgan yıkamayı çocuk oyuncağı haline getiren ve kolay yorgan temizleme kılavuzumuzla yorganlarınızı yün, pamuk veya elyaf yorgan olmasına bakmadan büyük bir titizlikle yıkıyoruz.

Yorgan nasıl yıkanır?

Yorganınızı yıkamadan önce etiketini kontrol ediyoruz. Yalnızca kuru temizleme yapılıyorsa (örneğin yün yorganlar bazen böyledir), profesyonel kuru temizleme programına alarak yorgan temizleme işlemini yapıyoruz.

Eğer pamuk yorgan yıkama hizmeti almak istiyorsanız örneğin yorganınızda herhangi bir leke görüyorsanız, bu konuda size yardımcı olabiliriz. Öncelikle tüyleri lekeden etkilenen bölgeden uzaklaştırıyoruz ve yıkamadan önce üzerine özel leke çıkarıcı kullanarak sanayi tipi çamaşır makinesinin pamuk yorgan yıkama programına atıyoruz.

Bakırköy Yorgan Yıkama

Eğer Çamaşır makinenizin maximum yük programı 6 kg kadar ise kesinlikle çamaşır makinesinde yorgan yıkamayın. bir yorgan yıkıyorsanız çamaşır makinenizde büyük bir tambur yoksa, evde yıkamak için makinenizde çok büyük arızalara sebep olabilir. Genel bir kural olarak, yorganın hareket etmesi için yer olduğundan emin olun. Aksi takdirde, yorgan yıkama hizmeti yapan Yorgan Yıkama Yerleri arayın. Bakırköy Yorgan Yıkama Fiyatları: Yün Yorgan Yıkama Fiyatları, Yün Yıkama Fiyatları, Pamuk Yorgan Yıkama Fiyatları, Elyaf Yorgan Yıkama Fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için lütfen iletişime geçiniz.

k_10112333_why_us

Bakırköy Yorgan Yıkama Tavsiye:

1-2007 yılından itibaren sektörde adını duyurmaya başlamış olan Bulut Halı Yıkama Fabrikası olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi amaçlamıştır.

2-Müşteri memnuniyetini ön planda tutduğumuz işimizde yıllardır Bakırköy'de binlerce mutlu müşteri kazandık.

3-Halılarınızı, Stor Perdelerinizi, Yorgan-Battaniyelernizi, Koltuk-Yatak Takımlarınızı özenle temizleyerek en kısa sürede teslim ediyoruz.

4-Tüm Makine Parkurumuz son sistem makinelerle donatılmış olup , halı, yorgan, battaniye,stor perde gibi tüm ürünler tek tek ,özelliğine uygun şampuanlarla yıkanmaktadır.

5-İstanbul çapında hemen hemen tüm ilçelerdeki şubeleriyle sizlere hizmet veren İstanbul'un en büyük yıkama fabrikası.

Bakırköy Yorgan Yıkama

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp