SICAK SU İLE HALI YIKAMA

Sıcak su ile halı yıkama

leke sökücü ürünlerin üzerinde de 30°c üzerinde etkilidir yazmaktadır. Bu halı yıkama da kullanılan halı şampuanları ve deterjanları içinde aynı şekilde kendini göstermektedir. Bu da sıcak suyun temizleyici ürünlerin etkisini arttıran bir faktör olduğunu gösterir.

Sıcak suyun diğer özelliği de çıkmaya kir ve lekelerin çözülmesini kolaylaştırmasıdır ki bu da çok önemlidir. Bu bağlamda sıcak su kullanıldığında temizleyici kimyasallardan tasarruf edileceği gibi daha az emek harcayarak temizlik kalitesini yükseltmek de mümkündür.

İşte bu durumu fark eden Bulut Halı Yıkama gerekli yatırımları yaparak 3 Mart 2020 den itibaren halı yıkamada sıcak su kullanımına geçmiştir. Yaptığımız araştırmalar halı yıkamada sıcak su kullanımı olmadığını Türkiye de sıcak suyla halı yıkayan çok az sayıda kurum olduğunu halı yıkama da kurumsal sisteme geçen firmaların sıcak su ile halı yıkadığını göstermektedir. Bu durum Bulut Halı Yıkama müşterilerinin ne denli ayrıcalıklı olduğunun çok önemli bir göstergesidir.

Halılarınızın sıcak suyla yıkanması konusunda Türkiye de sayılı firmalardan olmamız sebebiyle bu husus sizlere gösterdiğimiz önemli bir ayrıcalığı ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına neler yapabileceğimizi gösterir.Bu ayrıcalığı tüm eş, dost ve akrabalarınıza yaşatmak için, çevrenizdeki herkese Bulut Halı Yıkama Tesislerinde halıların sıcak suyla yıkandığını duyurun.

Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet için bizi seçin.